Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady z dodatkami
Z ciasteczkami
WEDEL Minionki Czekolada mocno mleczna z Corn Flakes
Czekolada mocno mleczna z Corn Flakes Minionki WEDEL 80g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

WEDEL Minionki Czekolada mocno mleczna z Corn Flakes

80 g
WEDEL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyjątkowe połączenie mocno mlecznej czekolady od E.Wedel i zatopionych w niej miodowych płatków kukurydzianych. Gładka konsystencja czekolady z chrupiącymi  płatkami uprzyjemnią małe codzienne przyjemności.


WEDEL Minionki Czekolada mocno mleczna z Corn Flakes


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2254.00 kJ
26.8%
Wartość energetyczna (kcal)
540.00 kcal
27.0%
Tłuszcz (g)
31.00 g
44.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
57.00 g
21.9%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
6.90 g
13.8%
Sól (g)
0.33 g
5.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588027029
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
80 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588027029

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska


Adres producenta

LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska www.wedel.pl www.czekolada.pl


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Opis produktu


O marce

Produkty z kategorii Z ciasteczkami

5.0
z 3 opinii
MILKA Czekolada mleczna z karmelizowanymi ciastkami 90 g

MILKA

Czekolada mleczna z karmelizowanymi ciastkami

90 g
87,67 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 6 opinii
MILKA Mmmax Czekolada Nutty Choco Wafer 270 g

MILKA Mmmax

Czekolada Nutty Choco Wafer

270 g
77,74 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
5.0
z 8 opinii
MILKA Mmmax Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym 300 g

MILKA Mmmax

Oreo Herbatniki kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 35 opinii
MILKA Czekolada mleczna z krakerskami TUC 87 g

MILKA

Czekolada mleczna z krakerskami TUC

87 g
101,03 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 9 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna z herbatnikiem 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z herbatnikiem

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027
5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi 230 g

WEDEL WW

Czekolada mleczna z wafelkami orzechowymi

230 g
123,43 zł/kg
Cena28,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 35 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna Oreo Cookies 100 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna Oreo Cookies

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
5.0
z 7 opinii
MILKA OREO Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym 92 g

MILKA OREO

Czekolada mleczna z ciastkami kakaowymi i nadzieniem mlecznym

92 g
95,54 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027
4.9
z 47 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami 100 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna z orzeszkami i wafelkami

100 g
81,90 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 11 opinii
MILKA Oreo White Czekolada z ciasteczkami oreo 100 g

MILKA Oreo White

Czekolada z ciasteczkami oreo

100 g
87,90 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 3 opinii
WEDEL Bajeczny Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami 290 g

WEDEL Bajeczny

Czekolada mleczna nadziewana z wafelkami i orzeszkami

290 g
80,31 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2027
3.2
z 4 opinii
WAWEL Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem 235 g

WAWEL

Czekolada X-plode ze strzelającym cukrem

235 g
73,15 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store