Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 1
HIPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego BIO od urodzenia
Mleko początkowe z mleka koziego BIO od urodzenia 1 HIPP 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

HIPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego BIO od urodzenia

2 kg
HIPP
1 szt.5 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Z naturalnym dla mleka koziego wysokim udziałem beta-kazeinyA2.

- Zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt). DHA należy do kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3.

- Zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze.

- HiPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego Bio może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko, podobnie jak w przypadku karmienia piersią.


Zastosowanie

HiPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego Bio jest odpowiednie dla niemowląt od urodzenia: jako wyłączny pokarm, w przypadku gdy nie są karmione piersią lub jako uzupełnienie kamienia piersią. Może być stosowane po zakończeniu karmienia piersią i w zamian za inne mleko początkowe.


O producencie


Climate-neutral

Z zakładu produkcyjnego o neutralnym bilansie emisji CO₂ - w ramach wspierania globalnych projektów ochrony klimatu.


Pozostałe informacje


Pakowano w atmosferze ochronnej.


HIPP 1 Mleko początkowe z mleka koziego BIO od urodzenia


Produkt wycofany
Tagi
bio

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
4062300417342
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
2 kg
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
4062300417342

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

HiPP Polska Sp. z o.o.

ul. Giełdowa 1

01-211 Warszawa


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

odtłuszczone mleko* kozie

laktoza*

oleje roślinne* (olej palmowy**, olej rzepakowy*, olej słonecznikowy*)

odtłuszczone mleko* kozie w proszku

galaktooligosacharydy* z laktozy*

olej rybi¹

cholina

węglan wapnia

olej Mortierella alpina

L-tyrozyna

cytrynian sodu

witamina C

L-tryptofan

L-cystyna

siarczan cynku

siarczan żelaza (II)

siarczan miedzi (II)

niacyna

kwas pantotenowy

witamina E

witamina A

witamina B₁

witamina B₆

kwas foliowy

witamina K

jodek potasu

selenian sodu (IV)

witamina D

biotyna

witamina B₁₂

* z rolnictwa ekologicznego

¹ zawiera DHA (zgodnie z przepisami prawa regulującymi skład mleka dla niemowląt)

** olej palmowy ze zrównoważonych upraw ekologicznych, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne

Produkty z kategorii Mleko 1

BEBILON Comfort 1 ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz. 400 g

BEBILON Comfort 1

ProExpert Dietetyczny środek spożywczy dla niemowląt od urodz.

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

1 HM-O Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia w puszce

800 g
74,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
BEBIKO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

BEBIKO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
63,62 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
4.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance 200 ml

BEBILON

1 Mleko początkowe od urodzenia Pronutra-Advance

200 ml
40,95 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO 5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

5 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku

650 g
69,98 zł/kg
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
NESTLE NAN OPTIPRO 1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

1 Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

650 g
69,98 zł/kg
Cena45,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
HIPP 1 Comfort Combiotik wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia 300 g

HIPP 1 Comfort Combiotik

wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia

300 g
133,30 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia 27 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra od urodzenia

27 g
218,15 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 1 opinii
BEBILON 1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia 800 g

BEBILON

1 Mleko początkowe z Pronutra-Advance Biotik od urodzenia

800 g
99,99 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.7
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu

23 g
238,70 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami i czerwonymi owocami po 9 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Barszczyk czerwony z delikatną wołowiną po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka i banany z biszkoptami po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store