Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Do koloru
Duże>30
PERSIL Color Discs Kapsułki do prania 38 szt.
Kapsułki do prania 38 szt. Color Discs PERSIL 38.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PERSIL Color Discs Kapsułki do prania 38 szt.

1 szt
PERSIL

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
HENKEL
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101565584
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
PERSIL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101565584

Produkty z kategorii Do koloru

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
4.8
z 10 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Cena promocyjna69,99 zł
79,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2028
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt. 576 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych 48 szt.

576 g
93,73 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031
E Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt. 528 g

E

Kapsułki do prania tkanin kolorowych i ciemnych Aromatherapy Orchidea 44 szt.

528 g
102,25 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.8
z 4 opinii
PERLUX Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt. 1 szt

PERLUX

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Flower Bloom 52 szt.

1 szt
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2029
5.0
z 5 opinii
WOOLITE Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt. 1 szt

WOOLITE

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 33 szt.

1 szt
Cena48,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 62 szt.

1.53 kg
39,21 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
5.0
z 2 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt. 1.53 kg

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 62 szt.

1.53 kg
39,21 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.7
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Spring Freshness 50 szt.

1 szt
Cena63,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
BRYZA Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt. 1 szt

BRYZA

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 50 szt.

1 szt
Cena64,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2028

Produkty marki PERSIL

4.9
z 25 opinii

29% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 34 szt.

1 szt
Cena promocyjna45,99 zł
64,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
4.8
z 10 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 60 szt.

1 szt
Cena promocyjna69,99 zł
79,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 15 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 22 prania Deep Clean Color 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.9
z 19 opinii

18% taniej

PERSIL Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml 1.485 l

PERSIL

Żel do prania tkanin kolorowych 33 prania Deep Clean Color 1485ml

1.485 l
26,93 zł/l
Cena promocyjna39,99 zł
48,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
4.7
z 36 opinii

18% taniej

PERSIL Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g 4.4 kg

PERSIL

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań Deep Clean Color 4400g

4.4 kg
13,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna59,99 zł
72,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 6 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml 900 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 20 prań Deep Clean Sensitive 900ml

900 ml
27,77 zł/l
33,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
36,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2029
5.0
z 4 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Sensitive 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
5.0
z 8 opinii
PERSIL Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml 990 ml

PERSIL

Żel do prania tkanin białych 22 prania Deep Clean 990ml

990 ml
25,24 zł/l
34,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 1 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 34 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 3 opinii

28% taniej

PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean Stain Removal 29 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna45,99 zł
63,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2031
4.8
z 40 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 21 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Deep Clean Color 13 szt.

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
5.0
z 3 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Deep Clean 13 szt.

1 szt
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
5.0
z 17 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 60 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
5.0
z 26 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2031
4.7
z 9 opinii
PERSIL Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt. 1 szt

PERSIL

Kapsułki do prania tkanin białych Power 35 szt.

1 szt
Cena72,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store