Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Salami
ŁUKÓW Salami łukowskie
Salami łukowskie ŁUKÓW 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 86 opinii

ŁUKÓW Salami łukowskie

100 g
ŁUKÓW
Polska

Cena8,99 zł
89,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona, surowa, wędzona, dojrzewająca. Charakteryzuje się wysoką zawartością białka i niską zawartością wody, jest źródłem witamin z grupy B. Dzięki wykorzystaniu chudego mięsa połączonego z tłuszczem będącym nośnikiem smaku oraz mieszanki naturalnych przypraw stanowi wyborną propozycję na kanapkę czy pizzę.


ŁUKÓW Salami łukowskie


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2094.00 kJ
24.9%
Wartość energetyczna (kcal)
455.00 kcal
22.8%
Tłuszcz (g)
46.00 g
65.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
1.10 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.70 g
0.8%
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
4.30 g
71.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
86 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
12%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
19.07.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam to salami
12.05.2025
0
0
Lukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
👍👍👍
24.03.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
22.07.2024
0
0
Eleonora
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre, ale wolę bardziej pikantne
17.07.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie jadłam
06.08.2023
0
2
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię ten intensywny smak.
07.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
Marka:
ŁUKÓW
EAN:
5900842005520
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
ŁUKÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW
EAN:
5900842005520

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Temperatura przechowywania od 0 do + 6°C

Produkty z kategorii Salami

4.9
z 311 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
89,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.9
z 285 opinii
BELL Salami delikatesowe 100 g

BELL

Salami delikatesowe

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 323 opinii
BELL Salami pepperoni 100 g

BELL

Salami pepperoni

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 162 opinii
BELL Salami z orzechami 70 g

BELL

Salami z orzechami

70 g
95,57 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 182 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami dębickie - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami dębickie - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.8
z 46 opinii
BELL Salami z oliwkami 80 g

BELL

Salami z oliwkami

80 g
83,63 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 19 opinii
Fumagali Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g

Fumagali

Salami milano- dojrzewające plastry BIO

70 g
251,29 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 77 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce pomidorowej 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce pomidorowej

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 67 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce z zielonej papryki - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 63 opinii
SOKOŁÓW Salami w obsypce texas 100 g

SOKOŁÓW

Salami w obsypce texas

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.7
z 49 opinii
OLEWNIK Salami rogal plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Salami rogal plastry (160g-240g)

~200 g
60,45 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
4.8
z 86 opinii
ŁUKÓW Salami łukowskie 100 g

ŁUKÓW

Salami łukowskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 29 opinii
ASTA Salami pepperoni - plastry 150 g

ASTA

Salami pepperoni - plastry

~150 g
77,27 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
BELL Salami z orzechami 200 g

BELL

Salami z orzechami

200 g
77,45 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

Produkty marki ŁUKÓW

4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 249 opinii
ŁUKÓW Mięso z szynki wieprzowej na gulasz 400 g

ŁUKÓW

Mięso z szynki wieprzowej na gulasz

400 g
31,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
13,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.6
z 69 opinii
ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
45,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 232 opinii
ŁUKÓW Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)

~1 kg
22,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
24,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.6
z 45 opinii
ŁUKÓW Łata wołowa (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łata wołowa (800g-1200g)

~1 kg
49,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
54,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 276 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g) 1.5 kg

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo (1200g-1800g)

~1.5 kg
25,33 zł/kg
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 284 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
51,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena41,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 67 opinii
ŁUKÓW Burgery wołowe 200 g

ŁUKÓW

Burgery wołowe

200 g
53,95 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 202 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra kotlet 360 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra kotlet

360 g
34,42 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 124 opinii
ŁUKÓW Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Schab wieprzowy bez kości extra (560g-840g)

~700 g
30,41 zł/kg
Cena21,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 125 opinii
ŁUKÓW Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g) 650 g

ŁUKÓW

Żeberka wieprzowe paski extra (520g-780g)

~650 g
36,60 zł/kg
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
74,15 zł/kg
Cena44,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.6
z 76 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy z krzyżowej (200g-300g)

~250 g
83,56 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 54 opinii
ŁUKÓW Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g) 250 g

ŁUKÓW

Stek wołowy top sirloin z rostbefu sezonowany (200g-300g)

~250 g
102,76 zł/kg
Cena25,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store