Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Desery francuskie i włoskie
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe
Eklerki mini pistacjowe CUKIERNIA OLSZA 250g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 59 opinii

CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe

250 g
CUKIERNIA OLSZA
Polska

Cena18,99 zł
75,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatne ciasto parzone, nadziane śmietanką pistacjową, wykończone czekoladą o smaku pistacjowym i posypane orzechami.


CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe


Produkt dostępny
Dostępne warianty
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini w czekoladzie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1365.00 kJ
16.3%
Wartość energetyczna (kcal)
330.00 kcal
16.5%
Tłuszcz (g)
29.00 g
41.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
7.70 g
8.6%
Białko (g)
4.10 g
8.2%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
59 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
8%
3
3%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Za bardzo sztuczny smak, długa lusta składników (niestety zauważona dopiero po zakupie) wskazuje dość jednoznacznie na to
06.04.2024
2
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupujemy te eklerki regularnie. Z upływem czasu jednak troszkę się zmieniły. Na początku miały bardzo smaczną polewę z bialej czekolady. Teraz ta polewa jest bardziej karmelowa i, niestety, dużo słodsza, co dla nas jest wadą.
25.03.2024
2
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszniutkie, polecam
07.03.2024
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem dobre ale krem w środku to bita śmietana o posmaku pistacji.
06.03.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne, z pysznym pistacjowym kremem
21.02.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne!
21.12.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne, świeże , mięciutkie , nie za słodkie , na 1 kęs
17.11.2023
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
.....po prostu.....PYSZNE.....+ z opakowanie
13.11.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Eklerki trochę mnie zawiodły, trzeba je zjeść tego samego dnia
07.10.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne ale trochę za drogie!
02.10.2023
1
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
wyborne
05.09.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne eklerki
21.07.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
18.07.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne, szczególnie dla smakoszy pistacji
15.07.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, małe co dla mnie jest na plus
13.06.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże i pyszne. Trudno się od nich oderwać.
22.05.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne i ładne - świetne do przyjmowania gości.
02.05.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.05.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszne
17.04.2023
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dobry Wygląd dziwny mało atrakcyjny Osobiście wolę tradycyjne polane czekolada
11.04.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
OLSZA OLBRYSZ SPÓŁKA
Marka:
CUKIERNIA OLSZA
EAN:
5904310505086
Cena za kg:
75,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
CUKIERNIA OLSZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLSZA OLBRYSZ SPÓŁKA
EAN:
5904310505086

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 do 6 st. C

Produkty z kategorii Desery francuskie i włoskie

4.9
z 41 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini w czekoladzie 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini w czekoladzie

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini pistacjowe

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.9
z 84 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
48,12 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
4.8
z 70 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ptysie mini 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Ptysie mini

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
90,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.5
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z mascarpone i truskawkami 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z mascarpone i truskawkami

150 g
97,27 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
4.7
z 16 opinii
CUKIERNIA OLSZA Cannoli pistacjowe 90 g

CUKIERNIA OLSZA

Cannoli pistacjowe

90 g
177,67 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CUKIERNIA OLSZA

4.9
z 41 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini w czekoladzie 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini w czekoladzie

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 53 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ciasteczka maślane ze śliwkami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Ciasteczka maślane ze śliwkami

230 g
80,83 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
4.8
z 70 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ptysie mini 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Ptysie mini

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 85 opinii
CUKIERNIA OLSZA Wafle krówkowe 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Wafle krówkowe

230 g
74,74 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
4.6
z 24 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche Babci Hani ze śliwkami 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche Babci Hani ze śliwkami

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski

210 g
93,29 zł/kg
Cena19,59 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski z pistacjami 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski z pistacjami

210 g
95,19 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kokosanki 200 g

CUKIERNIA OLSZA

Kokosanki

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.6
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Szarlotka Babci Hani 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Szarlotka Babci Hani

400 g
58,97 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.8
z 22 opinii
CUKIERNIA OLSZA Blok z herbatnikami 350 g

CUKIERNIA OLSZA

Blok z herbatnikami

350 g
70,26 zł/kg
Cena24,59 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche z ziarnami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche z ziarnami

230 g
80,83 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
4.5
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z mascarpone i truskawkami 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z mascarpone i truskawkami

150 g
97,27 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
63,98 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
51,65 zł/kg
Cena30,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store