Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania smakowe
HOCHLAND Kanapkowy serek kremowy z prażoną cebulką
Kanapkowy serek kremowy z prażoną cebulką HOCHLAND 130g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

HOCHLAND Kanapkowy serek kremowy z prażoną cebulką

130 g
HOCHLAND

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy serek twarogowy Hochland Kanapkowy z prażoną cebulką to więcej niż zwykły serek, to wyjątkowa aksamitna konsystencja i intensywny smak. Prażona cebulka to nietypowy dodatek, który sprawi, że Twoja kanapka będzie niebanalna.


Cechy

wyrazisty smak


HOCHLAND Kanapkowy serek kremowy z prażoną cebulką


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
878.00 kJ
10.5%
Wartość energetyczna (kcal)
212.00 kcal
10.6%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
12.00 g
60.0%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.40 g
4.9%
Białko (g)
5.90 g
11.8%
Sól (g)
0.83 g
13.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
HOCHLAND
EAN:
5902899139821
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
130 g
Marka:
HOCHLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899139821

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temp. od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 72 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

72


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

pl:ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz


Adres producenta

Hochland Polska Sp. z o.o. ul. Okrężna 2 64-530 Kaźmierz


Informacje producenta

Marka

Hochland


Marka standaryzowana

MarkaHochland

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre


O marce

Hochland To jest pyszne!

Produkty z kategorii Do smarowania smakowe

5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.8
z 165 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 202 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 94 opinii
APETINA Serek kremowy jalapeno 125 g

APETINA

Serek kremowy jalapeno

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 65 opinii
APETINA Serek kremowy z pesto i rukolą 125 g

APETINA

Serek kremowy z pesto i rukolą

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 79 opinii
APETINA Serek kremowy z papają i curry 125 g

APETINA

Serek kremowy z papają i curry

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.9
z 61 opinii
APETINA Serek kremowy z pomidorami i bazylią 125 g

APETINA

Serek kremowy z pomidorami i bazylią

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.9
z 128 opinii
BIELUCH Serek waniliowy 150 g

BIELUCH

Serek waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
31,04 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
19,37 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 103 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 81 opinii
BIELUCH Serek o smaku waniliowym (bez laktozy) 150 g

BIELUCH

Serek o smaku waniliowym (bez laktozy)

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy ze szczypiorkiem 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy ze szczypiorkiem

130 g
43,00 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.8
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy z szynką 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy z szynką

130 g
43,00 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 12 opinii
CASTELLO Serek kremowy z ananasem 125 g

CASTELLO

Serek kremowy z ananasem

125 g
88,72 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.7
z 3 opinii
CASTELLO Serek kremowy dekorowany limonka i kokos 125 g

CASTELLO

Serek kremowy dekorowany limonka i kokos

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Produkty marki HOCHLAND

5.0
z 1 opinii
HOCHLAND Sos serowy soSER cheddar 175 g

HOCHLAND

Sos serowy soSER cheddar

175 g
45,66 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
HOCHLAND Sos serowy soSER hot chilli 175 g

HOCHLAND

Sos serowy soSER hot chilli

175 g
45,66 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 148 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 139 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Tost 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Tost

130 g
52,23 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2027
4.9
z 75 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Cheddar 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Cheddar

130 g
52,23 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 49 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach Gouda 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach Gouda

130 g
56,85 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
4.9
z 45 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach z szynką 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach z szynką

130 g
56,85 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 28 opinii
HOCHLAND Ser kremowy w plastrach śmietankowy 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy w plastrach śmietankowy

130 g
56,85 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 36 opinii
HOCHLAND Ser kremowy topiony w plastrach Maasdamer 130 g

HOCHLAND

Ser kremowy topiony w plastrach Maasdamer

130 g
56,85 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store