Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry)
Ser żółty w plastrach Gouda - Hochland w wygodnym opakowaniu. Idealny do kanapek.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 200 opinii

HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
HOCHLAND

Cena6,99 zł
51,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ser żółty w plasterkach Hochland to jeden z najbardziej znanych na rynku polskim ser Gouda. Znany jest przede wszystkim ze względu na swoje unikalne walory smakowe, pozwalające cieszyć się smakiem i aromatem prawdziwego sera, zarówno jako składnik kanapek czy zapiekanek, jak i dodatek wielu potraw. Cechą charakterystyczną oferowanego przez nas produktu jest jego wysokiej jakości opakowanie, posiadające możliwość jego wielokrotnego otwierania oraz zamykania. Dzięki temu ser utrzymuje swoją świeżość i wyrazisty smak przez bardzo długi okres czasu, wynoszący nawet kilka tygodni.

Cechy

bogaty w wapń

bez laktozy

wyprodukowano w Polsce

bez konserwantów i barwników


HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry)


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.11.2026
Dostępne warianty
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)
Pokaż wszystkie
Tagi
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1461.00 kJ
17.4%
Wartość energetyczna (kcal)
352.00 kcal
17.6%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
20.00 g
100.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Wapń (mg)
814.00 mg
101.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
200 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry żółty ser bez laktozy
01.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, łagodny ser, dobry na kanapki i do tostów.
10.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, czasem bardziej słony, czasem mniej.
29.08.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Troszkę przypomina holenderską goudę
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
135 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
HOCHLAND
EAN:
5902899140728
Cena za kg:
51,78 zł/kg
Waga:
135 g
Marka:
HOCHLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
5902899140728

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w temp. od +2 °C do +6 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

pl:ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz


Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Hochland Polska Sp. z o.o., ul. Okrężna 2, 64-530 Kaźmierz


Informacje producenta

Marka

Hochland


Marka standaryzowana

MarkaHochland

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

z polskiego mleka bez laktozy bogaty w wapń bez konserwantów bez GMO - z mleka od krów karmionych paszami bez GMO* teraz 8 plastrów w rekomendowanej cenie 4,69 zł *bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów Hochland To jest pyszne! Hochland To jest pyszne! Kupując ten produkt wspierasz program Pajacyk - dzielimy się tym co dobre


O marce

Hochland To jest pyszne!

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii
OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 896 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 200 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
81,52 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
47,93 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 43 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
103,27 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
78,32 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Produkty marki HOCHLAND

5.0
z 1 opinii
HOCHLAND Sos serowy soSER cheddar 175 g

HOCHLAND

Sos serowy soSER cheddar

175 g
45,66 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
HOCHLAND Sos serowy soSER hot chilli 175 g

HOCHLAND

Sos serowy soSER hot chilli

175 g
45,66 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 92 opinii
HOCHLAND Ser kremowy śmietankowy (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy śmietankowy (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 47 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Gouda (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Gouda (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 67 opinii
HOCHLAND Ser kremowy Emmentaler (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy Emmentaler (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 41 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z pieczarkami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z pieczarkami (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 58 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z szynką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z szynką (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.9
z 32 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z papryką (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z papryką (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 40 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z ziołami (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z ziołami (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.8
z 20 opinii
HOCHLAND Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony) 90 g

HOCHLAND

Ser kremowy z chrzanem i boczkiem (topiony)

90 g
49,89 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 61 opinii
HOCHLAND Ser żółty śmietankowy (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty śmietankowy (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 162 opinii
HOCHLAND Ser żółty Maasdamer (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Maasdamer (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 148 opinii
HOCHLAND Ser żółty Tylżycki (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Tylżycki (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 92 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda wędzona (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda wędzona (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 42 opinii
HOCHLAND Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Edamski 30% tłuszczu (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.9
z 18 opinii
HOCHLAND Ser żółty Sielski (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Sielski (plastry)

135 g
54,74 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store