Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery kanapkowe
Do smarowania smakowe
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy
Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy ARLA 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 48 opinii

ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
ARLA
Dania

Cena6,79 zł
33,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Arla Lactofree to produkt bez laktozy skierowany do wszystkich osób z nietolerancją tego cukru. Specjalny proces produkcji pozwala na usunięcie laktozy nie wpływając tym samym na właściwości serka. Serek kremowy Arla Lactofree doskonale nadaje się do smarowania pieczywa, tostów i krakersów. Jest również wyśmienitym dodatkiem do sosów, dipów, past oraz do dań na ciepło.


ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.03.2027
Dostępne warianty
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
788.00 kJ
9.4%
Wartość energetyczna (kcal)
190.00 kcal
9.5%
Tłuszcz (g)
16.00 g
22.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.90 g
49.5%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
3.30 g
3.7%
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
48 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
dobreeee
20.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem zadowolona z tych produktów używam je długo polecam
25.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
JAKUB
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953158483
Cena za kg:
33,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953158483

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Na opakowaniu podana jest propozycja podania.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +2 - +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego tygodnia.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

1


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo


Adres producenta

Arla Foods S.A., ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Dodatkowe informacje

www.arla.com

Produkty z kategorii Do smarowania smakowe

4.9
z 79 opinii
APETINA Serek kremowy z papają i curry 125 g

APETINA

Serek kremowy z papają i curry

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
4.9
z 94 opinii
APETINA Serek kremowy jalapeno 125 g

APETINA

Serek kremowy jalapeno

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 65 opinii
APETINA Serek kremowy z pesto i rukolą 125 g

APETINA

Serek kremowy z pesto i rukolą

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 61 opinii
APETINA Serek kremowy z pomidorami i bazylią 125 g

APETINA

Serek kremowy z pomidorami i bazylią

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
5.0
z 120 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.8
z 165 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z łososiem i koperkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 146 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z kurkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
5.0
z 202 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z czosnkiem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 105 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z suszonymi pomidorami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 126 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z chrzanem

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 102 opinii
ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami 135 g

ŁACIATY

Serek śmietankowy Łaciaty z zielonymi oliwkami

135 g
28,81 zł/kg
4,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 84 opinii
ŁACIATY Protein+ Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem 135 g

ŁACIATY Protein+

Serek śmietankowy wysokobiałkowy z cebulą i szczypiorkiem

135 g
31,04 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
4.9
z 128 opinii
BIELUCH Serek waniliowy 150 g

BIELUCH

Serek waniliowy

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 103 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny ze szczypiorkiem (150g + 25g gratis)

175 g
22,23 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 265 opinii
PRESIDENT Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis) 175 g

PRESIDENT

Twaróg delikatny z rzodkiewką (150g + 25g gratis)

175 g
19,37 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 81 opinii
BIELUCH Serek o smaku waniliowym (bez laktozy) 150 g

BIELUCH

Serek o smaku waniliowym (bez laktozy)

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 12 opinii
CASTELLO Serek kremowy z ananasem 125 g

CASTELLO

Serek kremowy z ananasem

125 g
88,72 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.7
z 3 opinii
CASTELLO Serek kremowy dekorowany limonka i kokos 125 g

CASTELLO

Serek kremowy dekorowany limonka i kokos

125 g
92,72 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy ze szczypiorkiem 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy ze szczypiorkiem

130 g
43,00 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.8
z 33 opinii
HOCHLAND Kanapkowy Ser twarogowy z szynką 130 g

HOCHLAND Kanapkowy

Ser twarogowy z szynką

130 g
43,00 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026

Produkty marki ARLA

5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 114 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
36,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 12 opinii
ARLA Ser Cheddar (plastry) 150 g

ARLA

Ser Cheddar (plastry)

150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
ARLA Protein Delite Ser wysokobiałkowy (plastry) 150 g

ARLA Protein

Delite Ser wysokobiałkowy (plastry)

150 g
71,27 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 2 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
5.0
z 1 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie 200 ml

ARLA Protein

Milkshake Chocolate Brownie

200 ml
34,95 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store