Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Owocowe
KANKA Serek homogenizowany o smaku truskawkowym
Serek homogenizowany o smaku truskawkowym KANKA 140g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

KANKA Serek homogenizowany o smaku truskawkowym

140 g
KANKA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Serek homogenizowany truskawkowy marki Kanka to pożywna, słodka przekąska z dodatkiem owoców, która sprawdzi się na śniadanie czy podwieczorek. Zaspokoi zarazem głód, jak i ochotę na coś słodkiego. Serek truskawkowy ma prosty, dobry skład oparty na twarożku, jogurcie i owocach.

Serek homogenizowany o smaku truskawkowym Kanka 140 g


KANKA Serek homogenizowany o smaku truskawkowym


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
466.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
111.00 kcal
5.6%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.90 g
9.5%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Białko (g)
4.90 g
9.8%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
FIGAND
Marka:
KANKA
EAN:
5909000770843
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
140 g
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIGAND
EAN:
5909000770843

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.

Produkty z kategorii Owocowe

Nowość
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany bananowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
Nowość
DANIO Serek homogenizowany mango 150 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 61 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
23,93 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 29 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
34,92 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 127 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku truskawkowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku truskawkowym

200 g
16,45 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy (4x150g) 600 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy (4x150g)

600 g
18,32 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 4 opinii
PRESIDENT Serek o smaku mango-marakuja 400 g

PRESIDENT

Serek o smaku mango-marakuja

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
5.0
z 5 opinii
PRESIDENT Serek o smaku pistacjowym 400 g

PRESIDENT

Serek o smaku pistacjowym

400 g
21,47 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Produkty marki KANKA

4.9
z 463 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
4,69 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 794 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
3,19 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 651 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 315 opinii
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 399 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,95 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 285 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
9,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 266 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 388 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store