Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Białe
Półwytrawne
SOFFIO ORO Blanc de Blancs
Blanc de Blancs SOFFIO ORO 750ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SOFFIO ORO Blanc de Blancs

białe półwytrawne
półwytrawne
SOFFIO ORO
750 ml
zawartość alkoholu: 11%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wino Soffio Oro Blanc de Blancs charakteryzuje jasnosłomkowy kolor. W nosie wyczuwalne są owocowe aromaty z nutami kwiatowymi. Na podniebieniu wino jest kremowe pełne aromatów jabłek oraz cytrusów.

Białe półwytrawne 11%

Temperatura serwowania 6 - 8°C


SOFFIO ORO Blanc de Blancs


Produkt wycofany

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SOFFIO ORO
EAN:
8003625026372
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
SOFFIO ORO
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8003625026372

Produkty z kategorii Białe

5.0
z 10 opinii
GRAPE talk CIAO BELLA! Prosecco DOC 750 ml

GRAPE talk

CIAO BELLA! Prosecco DOC

750 ml
33,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna24,99 zł
25,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CAVIGNON La Collection Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

La Collection Demi Sec

750 ml
37,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
28,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
BORSARI Prosecco Frizzante DOC 750 ml

BORSARI

Prosecco Frizzante DOC

750 ml
37,72 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena28,29 zł
Do koszyka
4.8
z 43 opinii
AMANTI Prosecco Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Dry

750 ml
46,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
AMANTI Prosecco Extra Dry 750 ml

AMANTI

Prosecco Extra Dry

750 ml
46,65 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
CASA PECUNIA Prosecco Delicato 750 ml

CASA PECUNIA

Prosecco Delicato

750 ml
45,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
ALTO BARRICA Cava 750 ml

ALTO BARRICA

Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
CAVIGNON Sparkling Demi Sec 750 ml

CAVIGNON

Sparkling Demi Sec

750 ml
32,25 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena24,19 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SUERENTE Gran Seleccion Cava 750 ml

SUERENTE

Gran Seleccion Cava

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
VIVOLOVIN Prosecco Brut BIO 750 ml

VIVOLOVIN

Prosecco Brut BIO

750 ml
53,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
IL PONTE Prosecco BIO 750 ml

IL PONTE

Prosecco BIO

750 ml
73,32 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store