Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Płyny do płukania
Płyny
Średnie 1-2l
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml
Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml SOFIN 1.80l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml

1.8 l
SOFIN
Polska

Cena16,69 zł
9,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin Sofin Complete Care&Perfume o zapachu PERFUME PLEASURE dba o kolory i tkaniny Twoich ubrań. Dzięki technologii kapsułek zapachowych pozwala cieszyć się miękkością i świeżym zapachem ubrań nawet do 3 miesięcy przechowywania w garderobie. Produkt zawiera etykietę cyfrową - specjalne udogodnienie dla osób mających problemy ze wzrokiem. 


SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Pleasure 1800ml


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękny zapach
09.10.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.8 l
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
Marka:
SOFIN
EAN:
5900931034677
Cena za kg:
9,27 zł/l
Pojemność:
1.8 l
Marka:
SOFIN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DR. MIELE COSMED GRO
EAN:
5900931034677

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

DR. MIELE COSMED GROUP S.A. ; ul. Wielkopolska 3, 26-600 Radom ; recepcja@dr-miele.eu ; 48 384 58 01

Produkty z kategorii Płyny

5.0
z 27 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Pure Freshness 2000ml

2 l
6,50 zł/l
18,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
4.9
z 19 opinii
FELCE AZZURRA Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml 2 l

FELCE AZZURRA

Płyn do płukania 40 prań Rose&Lotus Flower 2000ml

2 l
6,50 zł/l
18,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 7 opinii

23% taniej

SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Lotus 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
28,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-07-2031
4.8
z 5 opinii

23% taniej

SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Jungle 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
28,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
5.0
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Magnolia 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Cherry Blossom&Sage 1239ml

1.239 l
26,63 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.8
z 6 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml 1.364 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 62 prania Aromatheraphy Frangipani 1364ml

1.364 l
16,12 zł/l
Promocja
Cena promocyjna21,99 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Nuta Elegancji 1012ml

1.012 l
17,88 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Delikatny 1100ml

1.1 l
16,45 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Harmonia Kwiatów 1100ml

1.1 l
16,45 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml 1.1 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Różana Łąka 1100ml

1.1 l
15,54 zł/l
Cena17,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
E Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml 1.012 l

E

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Perfume Deluxe Stylowy Blask 1012ml

1.012 l
17,88 zł/l
Cena18,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 13 opinii
LENOR Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml 1.239 l

LENOR

Płyn do płukania 59 prań Orchid&Vanilla 1239ml

1.239 l
26,63 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-09-2027
4.9
z 32 opinii
LENOR Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml 1.491 l

LENOR

Płyn do płukania 71 prań Spring Awakening 1491ml

1.491 l
22,33 zł/l
Cena33,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.9
z 10 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml 1.672 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 76 prań Sensitive 1672ml

1.672 l
17,10 zł/l
Cena28,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
4.9
z 32 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Sensitive 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 54 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Fresh Sky 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 30 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml 1.1 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 50 prań Classic Lavender 1100ml

1.1 l
20,81 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2028
4.8
z 49 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Lotus 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 39 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Maldives 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 14 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Frangipani 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
4.9
z 18 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Cool Fresh 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2028
5.0
z 28 opinii
SILAN Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml 1.012 l

SILAN

Skoncentrowany Płyn do płukania 46 prań Aromatheraphy Jungle 1012ml

1.012 l
22,72 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2028
5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
9,27 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 8 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Sensitive 1204ml

1.204 l
37,37 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 2 opinii
LENOR Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml 1.204 l

LENOR

Skoncentrowany Płyn do płukania 86 prań Fresh Air Pink Blossom 1204ml

1.204 l
37,37 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Produkty marki SOFIN

4.9
z 23 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
5.0
z 9 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
5.0
z 42 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2029
5.0
z 11 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin białych i jasnych 42 szt.

1 szt
28,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
4.9
z 35 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml 1.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 30 prań 1500ml

1.5 l
9,99 zł/l
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
18,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2029
4.8
z 4 opinii
SOFIN Kapsułki do prania tkanin jasnych i białych 24 szt. 1 szt

SOFIN

Kapsułki do prania tkanin jasnych i białych 24 szt.

1 szt
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
4.9
z 37 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Fresh Morning 2500ml

2.5 l
7,04 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 13 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 100 prań Perfume Bouquet 2500ml

2.5 l
7,04 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 32 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Sensitive 2500ml

2.5 l
7,04 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.9
z 12 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Perfume Pleasure 2500ml

2.5 l
7,04 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 34 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml 2.5 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 125 prań Floral Passion 2500ml

2.5 l
7,04 zł/l
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027
4.9
z 31 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin kolorowych 50 prań 2500ml

2.5 l
9,60 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2031
4.9
z 15 opinii
SOFIN Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml 2.5 l

SOFIN

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 50 prań 2500ml

2.5 l
9,60 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
5.0
z 7 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Sensitive 1800ml

1.8 l
9,27 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 27 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Fresh Morning 1800ml

1.8 l
9,27 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2028
4.8
z 9 opinii
SOFIN Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml 1.8 l

SOFIN

Skoncentrowany płyn do płukania 90 prań Perfume Bouqet 1800ml

1.8 l
9,27 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store