Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Cukier waniliowy i inne
WINIARY Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki)
Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki) WINIARY 32g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 12 opinii

WINIARY Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki)

32 g
WINIARY
Polska

Cena1,39 zł
43,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cukier wanilinowy WINIARY to idealny wybór dla miłośników domowych wypieków. Nadaje wyjątkowy aromat i smak, który podkreśla charakter deserów i sprawia, że każda słodkość staje się jeszcze bardziej apetyczna. Doskonale komponuje się z sernikami, naleśnikami, pierogami, ciastami i kremami, dodając im nutę waniliowej przyjemności. Dzięki większemu opakowaniu możesz cieszyć się wygodą i pewnością, że zawsze masz go pod ręką. Z WINIARY Twoje wypieki będą pachniały domowym ciepłem i smakiem, który kocha cała rodzina. • Nadaje aromat i smak deserom • Idealny do ciast, serników i naleśników • Większe opakowanie dla wygody • Sprawdzona jakość od WINIARY


Cechy

na 2 kg mąki


WINIARY Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki)


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1663.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
397.00 kcal
19.9%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
99.30 g
38.2%
w tym cukry (g)
99.30 g
110.3%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
32 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613032622626
Cena za kg:
43,44 zł/kg
Waga:
32 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613032622626

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa


Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Nestlé S.A.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A. ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa Warto porozmawiać 800 16 16 66 winiary.pl


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Cukier wanilinowy WINIARY to idealny wybór dla miłośników domowych wypieków. Nadaje wyjątkowy aromat i smak, który podkreśla charakter deserów i sprawia, że każda słodkość staje się jeszcze bardziej apetyczna. Doskonale komponuje się z sernikami, naleśnikami, pierogami, ciastami i kremami, dodając im nutę waniliowej przyjemności. Dzięki większemu opakowaniu możesz cieszyć się wygodą i pewnością, że zawsze masz go pod ręką. Z WINIARY Twoje wypieki będą pachniały domowym ciepłem i smakiem, który kocha cała rodzina. • Nadaje aromat i smak deserom • Idealny do ciast, serników i naleśników • Większe opakowanie dla wygody • Sprawdzona jakość od WINIARY


O producencie

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Przepisy

Przepis na Kruche ciasteczka: Potrzebujesz: 300 g (2 szklanki) mąki pszennej, 200 g (1 kostka) masła, 100 g (2/3 szklanki) cukru pudru, 2 łyżeczki jogurtu naturalnego, 2 żółtka, 1 Cukier wanilinowy Winiary 32 g, 1 łyżeczkę Proszku do pieczenia Winiary. Opcjonalnie: 100 g pokruszonych płatków migdałów lub startą skórkę z dwóch cytryn. Do dekoracji: pozostałe białko, 1 Cukier wanilinowy Winiary 32 g. 1. Mąkę przesiej, dodaj cukier puder, 1 cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, pokrojone masło, 2 żółtka, jogurt i dodatki (migdały lub skórkę). Całość dokładnie wygnieć. 2. Stolnicę podsyp mąką i rozwałkuj ciasto na grubość ok. 0,5 cm i wykrój ciasteczka. Ciasteczka posmaruj białkiem i posyp Cukrem wanilinowym Winiary. 3. Piekarnik rozgrzej do 180°C. Blachę wyłóż pergaminem, ułóż ciasteczka i włóż do piekarnika. Piecz 15 min. Kalorie 160 kcal na 1 porcję (50 g) Czas 15 min Porcje 14 szt. Szukaj więcej przepisów i inspiracji na winiary.pl

Produkty z kategorii Cukier waniliowy i inne

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
279,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2029
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 86 opinii
BIO PLANET Cukier z wanilią Bourbon BIO 15 g

BIO PLANET

Cukier z wanilią Bourbon BIO

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
244,50 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2028
4.9
z 16 opinii
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO 20 g

AMYLON

Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
119,50 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
52,67 zł/kg
Cena0,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 11 opinii
CELIKO Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy 32 g

CELIKO

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy

32 g
40,31 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
215,83 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 22 opinii
WINIARY Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki) 16 g

WINIARY

Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki)

16 g
74,38 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 19 opinii
KAMIS Cukier z wanilią 12 g

KAMIS

Cukier z wanilią

12 g
349,17 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 92 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 118 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 206 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Budyń Blueberry Muffin (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Blueberry Muffin (bez cukru)

35 g
42,57 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 508 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,47 zł/l
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store