Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Krakersy solone
BESKIDZKIE Bajgle z solą
Bajgle z solą BESKIDZKIE 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

BESKIDZKIE Bajgle z solą

200 g
BESKIDZKIE
Polska

Cena5,49 zł
27,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Beskidzkie Bajgle z solą to propozycja dla miłośników wyrazistych smaków. Ich chrupiąca skorupka w połączeniu z lekką nutą soli to wspaniała propozycja na mały głód. 


Cechy

wegańskie

wypiekane

polska, rodzinna firma

Produkt polski


BESKIDZKIE Bajgle z solą


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.06.2027
Dostępne warianty
BESKIDZKIE Bajgle klasyczne
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1501.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
356.00 kcal
17.8%
Tłuszcz (g)
8.60 g
12.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
61.00 g
23.5%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
3.90 g
65.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety coś się stało z aplikacją ponieważ za wszystkie produkty które otrzymałem chciałem dać pięć gwiazdek, ale nie mogę ponieważ wyświetlają się tylko trzy gwiazdki. Poprzednim razem gdy oceniałem wyświetlało się 5 gwiazdek. Dlatego teraz nie mogę prawidłowo ocenić, bo 3 gwiazdki to za mało. I w związku z zaistniałą sytuacją jeszcze raz oceniam wszystkie otrzymane produkty z ostatniej dostawy na pięć gwiazdek!!!👌👍👊🐻
11.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
27,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
AKSAM
Marka:
BESKIDZKIE
EAN:
5907029011350
Cena za kg:
27,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
BESKIDZKIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AKSAM
EAN:
5907029011350

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Karolina 70, 32-608 Osiek, Polska


Adres producenta

Aksam Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa ul. Karolina 70, 32-608 Osiek, Polska www.beskidzkie.com


Informacje producenta

Marka

Beskidzkie


Marka standaryzowana

MarkaBeskidzkie

Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


O marce

to się wychrupie Beskidzkie Bajgle klasyczne Beskidzkie Bajgle z sezamem

Produkty z kategorii Krakersy solone

5.0
z 50 opinii
LAJKONIK Junior Wesołe Literki Krakersy solone 120 g

LAJKONIK Junior

Wesołe Literki Krakersy solone

120 g
41,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 94 opinii
ARTUR Krakersy mix 24 g

ARTUR

Krakersy mix

24 g
107,92 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 60 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Solone 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Solone

100 g
53,90 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 16 opinii
LAJKONIK Rewersy oryginalne 100 g

LAJKONIK

Rewersy oryginalne

100 g
64,90 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 30 opinii
BESKIDZKIE Bajgle klasyczne 200 g

BESKIDZKIE

Bajgle klasyczne

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
4.9
z 23 opinii
BESKIDZKIE Bajgle z solą 200 g

BESKIDZKIE

Bajgle z solą

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
4.9
z 126 opinii
LAJKONIK Krakersy Super 180 g

LAJKONIK

Krakersy Super

180 g
31,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
5.0
z 6 opinii
SCHAR Salti - krakersy solone (bezglutenowe) 175 g

SCHAR

Salti - krakersy solone (bezglutenowe)

175 g
78,80 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027

Produkty marki BESKIDZKIE

4.9
z 177 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluchy z sezamem 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z sezamem

100 g
22,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,29 zł
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 189 opinii
BESKIDZKIE Paluszki z solą 240 g

BESKIDZKIE

Paluszki z solą

240 g
16,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
5.0
z 72 opinii
BESKIDZKIE Paluchy z solą 100 g

BESKIDZKIE

Paluchy z solą

100 g
24,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,49 zł
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

23% taniej

BESKIDZKIE Paluszki Psi Patrol 200 g

BESKIDZKIE

Paluszki Psi Patrol

200 g
22,95 zł/kg
Cena promocyjna4,59 zł
5,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027
5.0
z 94 opinii
BESKIDZKIE Precelki z solą 140 g

BESKIDZKIE

Precelki z solą

140 g
27,79 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-06-2027
5.0
z 30 opinii
BESKIDZKIE Bajgle klasyczne 200 g

BESKIDZKIE

Bajgle klasyczne

200 g
27,45 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku papryki

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 25 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku wasabi

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
4.9
z 13 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki ziemne w cieście o smaku serowo-cebulowym

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2027
4.9
z 20 opinii
BESKIDZKIE Mix Tuba Paluszki i precelki z solą 275 g

BESKIDZKIE

Mix Tuba Paluszki i precelki z solą

275 g
49,05 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
4.9
z 14 opinii
BESKIDZKIE Popcorn o smaku masła 90 g

BESKIDZKIE

Popcorn o smaku masła

90 g
29,89 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.9
z 35 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą 70 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.8
z 15 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą morską 220 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą morską

220 g
39,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 19 opinii
BESKIDZKIE Orzeszki z solą w puszce 140 g

BESKIDZKIE

Orzeszki z solą w puszce

140 g
60,64 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2027
4.9
z 95 opinii

15% taniej

BESKIDZKIE Paluszki o smaku serowo cebulowym 180 g

BESKIDZKIE

Paluszki o smaku serowo cebulowym

180 g
22,17 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
BESKIDZKIE Precelki Psi Patrol w kształcie łapek 120 g

BESKIDZKIE

Precelki Psi Patrol w kształcie łapek

120 g
33,25 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store