Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Desery chłodzone
Z dodatkami
GRAND DESSERT Deser mleczny waniliowy
Deser mleczny waniliowy GRAND DESSERT 190g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 10 opinii

GRAND DESSERT Deser mleczny waniliowy

190 g
GRAND DESSERT

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Całość dopełnia delikatny smak wanilii bourbon. I właśnie dlatego nasz Grand Dessert Vanilla smakuje tak zniewalając


GRAND DESSERT Deser mleczny waniliowy


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
488.00 kJ
5.8%
Wartość energetyczna (kcal)
116.00 kcal
5.8%
Tłuszcz (g)
4.70 g
6.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
13.00 g
14.4%
Białko (g)
2.50 g
5.0%
Sól (g)
0.20 g
3.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna alternatywa dla innych, ciężkich deserów.Ten jest kremowy, waniliowy, ze smaczną górną warstwą bitej śmietany; dość sycący.
04.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Cud - miód ❗️
19.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry deser
09.05.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak jak jego czekoladowa wersja, deser bardzo smaczny.
08.04.2025
0
0
Miłosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
BRUNO TASSI
Marka:
GRAND DESSERT
EAN:
4002971253108
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
190 g
Marka:
GRAND DESSERT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRUNO TASSI
EAN:
4002971253108

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Należy spożyć do: data na wieczku.

Produkty z kategorii Z dodatkami

5.0
z 10 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny czekoladowy

190 g
21,00 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 8 opinii
RIANS Krem cytrynowy z bezą 180 g

RIANS

Krem cytrynowy z bezą

180 g
82,17 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,79 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 4 opinii
BAKOMA Puszysty deser o smaku waniliowym z czekoladą mleczną 105 g

BAKOMA

Puszysty deser o smaku waniliowym z czekoladą mleczną

105 g
59,90 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 3 opinii
BAKOMA Puszysty deser o smaku czekoladowym z czekoladą mleczną 105 g

BAKOMA

Puszysty deser o smaku czekoladowym z czekoladą mleczną

105 g
62,76 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 64 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser o smaku truskawkowym z bitą śmietanką

180 g
20,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 138 opinii
POLMLEK Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja Lux Deser czekoladowy z bitą śmietanką

180 g
20,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
5.0
z 47 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser orzechowy z bitą śmietanką

180 g
20,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 72 opinii
POLMLEK Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką 180 g

POLMLEK

Poezja LUX Deser waniliowy z bitą śmietanką

180 g
20,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 64 opinii
ZOTT Deser z Koroną O smaku czekoladowym z bitą śmietaną 175 g

ZOTT Deser z Koroną

O smaku czekoladowym z bitą śmietaną

175 g
15,94 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.7
z 59 opinii
ZOTT Deser z Koroną Z bitą śmietaną wanilia 175 g

ZOTT Deser z Koroną

Z bitą śmietaną wanilia

175 g
15,94 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 38 opinii
RIANS Creme brulee 2x100g 200 g

RIANS

Creme brulee 2x100g

200 g
71,95 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.6
z 18 opinii
RIANS Panna Cotta czerwone owoce 2x120g 240 g

RIANS

Panna Cotta czerwone owoce 2x120g

240 g
67,46 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 5 opinii
Dolce Mamma Tiramisu deser włoski 1 szt

Dolce Mamma

Tiramisu deser włoski

1 szt
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 5 opinii
RIANS Krem czekoladowy z kruszonką 187 g

RIANS

Krem czekoladowy z kruszonką

187 g
91,93 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 36 opinii
RIANS Deser czekoladowy z malinami 125 g

RIANS

Deser czekoladowy z malinami

125 g
67,92 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026

Produkty marki GRAND DESSERT

5.0
z 10 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny czekoladowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny czekoladowy

190 g
21,00 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 37 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny z kaszą manną 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny z kaszą manną

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.9
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny pistacjowy 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny pistacjowy

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 17 opinii
GRAND DESSERT Deser mleczny stracciatella 190 g

GRAND DESSERT

Deser mleczny stracciatella

190 g
24,68 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store