Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Ciasteczka
PSI PATROL Przekąska owsiana jabłko - malina - truskawka BIO
Przekąska owsiana jabłko   malina   truskawka BIO PSI PATROL 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PSI PATROL Przekąska owsiana jabłko - malina - truskawka BIO

40 g
PSI PATROL

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ekologiczna przekąska owsiana z jabłkiem, truskawką i maliną dla dzieci po 12 miesiącu życia. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


PSI PATROL Przekąska owsiana jabłko - malina - truskawka BIO


Produkt wycofany
Tagi
bio
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1738.00 kJ
20.7%
Wartość energetyczna (kcal)
415.00 kcal
20.8%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.10 g
20.5%
Węglowodany (g)
54.00 g
20.8%
w tym cukry (g)
21.00 g
23.3%
Białko (g)
8.10 g
16.2%
Błonnik (g)
6.70 g
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
PSI PATROL
EAN:
9120111880191
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
40 g
Marka:
PSI PATROL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
9120111880191

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

pełnoziarniste płatki OWSIANE* 57%, koncentrat soku z jabłek* 22%, olej słonecznikowy*, koncentrat przecieru z jabłek* 5%, wiórki kokosowe*, koncentrat soku z czarnej marchwi*, koncentrat soku z malin* 1%, suszone truskawki* 1%, koncentrat soku z cytryn*.

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

Produkty z kategorii Ciasteczka

4.8
z 9 opinii
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii

20% taniej

FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO 90 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowo - pszenne malina truskawka jabłko po 8 miesiącu BIO

90 g
99,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 40 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka pszenne BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka pszenne BIO

100 g
57,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 43 opinii
ANIA Mini Zoo Ciasteczka z czekoladą BIO 100 g

ANIA Mini Zoo

Ciasteczka z czekoladą BIO

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 30 opinii
EKO WITAL Biszkopty dla dzieci BIO 200 g

EKO WITAL

Biszkopty dla dzieci BIO

200 g
57,95 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 15 opinii
PSI PATROL Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO 100 g

PSI PATROL

Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 5 opinii
BOBOVITA Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Chrupiące ciasteczka pszenno-orkiszowe po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
99,27 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 2 opinii
FRUCHTBAR Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g) 132 g

FRUCHTBAR

Ekologiczne ciasteczka orkiszowe z nadzieniem owocowym truskawkowo- jabłkowym BIO (6 x 22g)

132 g
127,20 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
FRUCHTBAR Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO 100 g

FRUCHTBAR

Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8 miesięcu BIO

100 g
131,90 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa 150 g

BOBOVITA

Ciasteczka pszenno-orkiszowe z jabłkiem i brzoskwinią po 1 roku życia Świnka Peppa

150 g
99,27 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
5.0
z 1 opinii
SMILEAT Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO 220 g

SMILEAT

Ekologiczne herbatniki z orkiszu i jabłka po 10 miesiącu BIO

220 g
95,41 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Produkty marki PSI PATROL

5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka- malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka- malina z owsem BIO

100 g
39,90 zł/kg
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 4 opinii
PSI PATROL Pianotwory 6x16 g 16 g

PSI PATROL

Pianotwory 6x16 g

16 g
911,88 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2028
4.9
z 15 opinii
PSI PATROL Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO 100 g

PSI PATROL

Mini ciastka kakaowe dla dzieci BIO

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 2 opinii
PSI PATROL Precelki orkiszowe alfabet BIO 80 g

PSI PATROL

Precelki orkiszowe alfabet BIO

80 g
124,88 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 1 opinii
PSI PATROL Przecier truskawka - malina z owsem BIO 100 g

PSI PATROL

Przecier truskawka - malina z owsem BIO

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 3 opinii
PSI PATROL Żel pod prysznic 2w1 Truskawka 300 ml

PSI PATROL

Żel pod prysznic 2w1 Truskawka

300 ml
33,30 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store