Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Grzyby
Suszone
Podgrzybek
FRISCO FRESH Podgrzybek brunatny-suszony
Suszony podgrzybek brunatny – Frisco fresh jest ceniony za swoje walory smakowe.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 81 opinii

FRISCO FRESH Podgrzybek brunatny-suszony

20 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena9,99 zł
499,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Suszony podgrzybek brunatny Frisco Fresh to zamknięta w opakowaniu wyjątkowa woń leśnej ściółki. Niepowtarzalne walory smakowe to cecha charakterystyczna, która sprawia, że produkt jest ważnym dodatkiem sosów, zup i różnego rodzaju dań kuchni polskiej.

Opakowanie 20 g


FRISCO FRESH Podgrzybek brunatny-suszony


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
81 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
4%
3
2%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Grzyby słabej jakości małe kawałki i prawie same ogonki. Nie wyglądają tak jak w ofercie frisco
23.12.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nazwa nic mi nie mówi
11.12.2023
0
2
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
13.06.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok, dobrze oczyszczone grzyby.
27.12.2022
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała przyprawa do różnych dań.
24.12.2022
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zastrzeżeń
01.12.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
08.11.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
09.10.2022
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość bez zadtrzeżeń
17.08.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
kupuję je od lat i polecam,
27.07.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna porcja na zupę grzybową. Dobra cena.
08.06.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Super Jakość
02.05.2022
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
nie wysuszone, a spalone:(
22.04.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre grzybki
15.01.2022
0
0
Chick
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko Ok.
26.12.2021
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
24.12.2021
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
grzybki raczej do sosu lub pierogów niż np. zupy
21.12.2021
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
na święta, bardzo przydatny produkt
14.12.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
ładne i czyściutkie
11.12.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygląda apetycznie , a czy będzie dobry sprawdzę we Wigilię
10.12.2021
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
499,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222402100013
Cena za kg:
499,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222402100013

Produkty z kategorii Podgrzybek

4.8
z 81 opinii
FRISCO FRESH Podgrzybek brunatny-suszony 20 g

FRISCO FRESH

Podgrzybek brunatny-suszony

20 g
499,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
TAGROS Podgrzybek suszony sznur 50 g

TAGROS

Podgrzybek suszony sznur

50 g
587,80 zł/kg
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store