Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Typu feta kostki
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki)
Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki) APETINA 410g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 108 opinii

APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki)

410 g
APETINA
Dania

6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
26,80 zł/kg
10,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (31% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser typu śródziemnomorskiego, pokrojony w kostki i zanurzony w zalewie solankowej. Opakowanie zawiera wygodne i praktyczne sitko do odsączania zalewy. Odsączone z zalewy kostki są gotowe do dodania do sałatki lub potrawy na ciepło.


*Masa po odsączeniu - 200 g


APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.04.2027
Dostępne warianty
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z czosnkiem i pietruszką w zalewie solankowej (kostki)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
Powiązane promocje
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki) 410 g
7,59 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1046.00 kJ
12.5%
Wartość energetyczna (kcal)
252.00 kcal
12.6%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
3.00 g
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
108 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
27.09.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Do sałatek idealny, ja czasami lubię kilka kostki sera zjeść bez dodatków.
09.07.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
20.11.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i wygodny bo już pokrojony
24.08.2025
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe i wygodne
15.08.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna, nie bardzo słona
04.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,51 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
410 g
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
APETINA
EAN:
5711953182648
Cena za kg:
18,51 zł/kg
Waga:
410 g
Marka:
APETINA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953182648

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Należy spożyć do/Numer partii produkcyjnej: patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze: +2 - +8 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 4 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo


Adres producenta

Arla Foods SA, ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo www.arla.pl


Informacje producenta

Marka

Arla Apetina


Marka standaryzowana

MarkaArla

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Produkty z kategorii Typu feta kostki

5.0
z 108 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej (kostki)

410 g
18,51 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 1 opinii
GRIKIOS Ser feta kostki 150 g

GRIKIOS

Ser feta kostki

150 g
107,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,19 zł
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027
4.9
z 28 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej bez laktozy (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej bez laktozy (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
4.9
z 57 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z bazylią i oregano w zalewie solankowej (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z bazylią i oregano w zalewie solankowej (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 77 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z czosnkiem i pietruszką w zalewie solankowej (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z czosnkiem i pietruszką w zalewie solankowej (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 76 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z suszonymi pomidorami w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z suszonymi pomidorami w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 52 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z ziołami i przyprawami w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z ziołami i przyprawami w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 97 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z zielonymi oliwkami i czosnkiem w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z zielonymi oliwkami i czosnkiem w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 28 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z chilli w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z chilli w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

Produkty marki APETINA

4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 94 opinii
APETINA Serek kremowy jalapeno 125 g

APETINA

Serek kremowy jalapeno

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 65 opinii
APETINA Serek kremowy z pesto i rukolą 125 g

APETINA

Serek kremowy z pesto i rukolą

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
4.9
z 79 opinii
APETINA Serek kremowy z papają i curry 125 g

APETINA

Serek kremowy z papają i curry

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.9
z 61 opinii
APETINA Serek kremowy z pomidorami i bazylią 125 g

APETINA

Serek kremowy z pomidorami i bazylią

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-04-2027
5.0
z 169 opinii
APETINA Ser tarty Cheddar z Mozarellą 200 g

APETINA

Ser tarty Cheddar z Mozarellą

200 g
39,95 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 4 opinii
APETINA Ser biały w plastrze 150 g

APETINA

Ser biały w plastrze

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 57 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z bazylią i oregano w zalewie solankowej (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z bazylią i oregano w zalewie solankowej (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 77 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z czosnkiem i pietruszką w zalewie solankowej (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z czosnkiem i pietruszką w zalewie solankowej (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2027
4.9
z 28 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej bez laktozy (kostki) 410 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego w zalewie solankowej bez laktozy (kostki)

410 g
27,05 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 87 opinii
APETINA Ser tarty Red Cheddar 200 g

APETINA

Ser tarty Red Cheddar

200 g
44,95 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.9
z 76 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z suszonymi pomidorami w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z suszonymi pomidorami w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
4.9
z 97 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z zielonymi oliwkami i czosnkiem w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z zielonymi oliwkami i czosnkiem w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 52 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z ziołami i przyprawami w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z ziołami i przyprawami w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 28 opinii
APETINA Ser typu śródziemnomorskiego z chilli w oleju (kostki) 100 g

APETINA

Ser typu śródziemnomorskiego z chilli w oleju (kostki)

100 g
67,90 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store