Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zestawy obiadowe
Z kurczakiem
PUDLISZKI Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z ryżem
Kurczak w sosie miodowo musztardowym z ryżem PUDLISZKI 350g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PUDLISZKI Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z ryżem

350 g
PUDLISZKI

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Soczyste mięso z udka kurczaka z ryżem w sosie, którego smak podkreśla połączenie miodu, musztardy I aromatycznego rozmarynu. Domowy smak i sycący posiełek gotowy w 3 minuty.


Cechy

nie wymaga lodówki

3 min - gotowe

jak domowe weki

bez dodatku: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku

rozmaryn, miód, musztarda


PUDLISZKI Kurczak w sosie miodowo-musztardowym z ryżem


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
511.00 kJ
6.1%
Wartość energetyczna (kcal)
121.00 kcal
6.1%
Tłuszcz (g)
3.80 g
5.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
1.70 g
1.9%
Błonnik (g)
1.20 g
Białko (g)
6.20 g
12.4%
Sól (g)
0.73 g
12.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783010409
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
350 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HEINZ PUDLISZKI (HJH
EAN:
5900783010409

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia):

Patelnia Przełóż zawartość opakowania na patelnię i podgrzewaj przez około 10 minut.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

Kuchenka mikrofalowa Zdejmij folię z opakowania i umieść je w kuchence mikrofalowej. Podgrzewaj przez około 3 minuty.

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Garnek Opakowanie z zamkniętą folią włóż do garnka z gotującą się wodą. Podgrzewaj przez około 10 minut.


Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem tacki potrząśnij opakowaniem, a potem nakłuj folię.


Przechowywanie

Należy spożyć do - data podana na tacce. Przechowywać w temperaturze od +1 ℃ do +25 ℃. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. Termin przydatności do spożycia jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Pudliszki, ul. Fabryczna 7, 63-840 Krobia


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Soczyste mięso z udka kurczaka z ryżem w sosie, którego smak podkreśla połączenie miodu, musztardy i aromatycznego rozmarynu. Domowy smak i sycący posiłek gotowy w 3 minuty. Jak domowe weki! Nasze dania po zamknięciu są utrwalane wysoką temperaturą. Dlatego, podobnie jak domowe przetwory, nie wymagają przechowywania w lodówce.

Produkty z kategorii Z kurczakiem

4.9
z 56 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.6
z 19 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 26 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
35,47 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.8
z 15 opinii
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem 380 g

SO FOOD Active

Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
45,76 zł/kg
Cena17,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
37,23 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
37,23 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
37,23 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.8
z 20 opinii
SOKOŁÓW Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem

360 g
49,42 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
4.7
z 33 opinii
SO FOOD Mac&Cheese z kurczakiem 330 g

SO FOOD

Mac&Cheese z kurczakiem

330 g
48,45 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 331 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
33,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 206 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,35 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,35 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
26,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.9
z 97 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028
4.9
z 91 opinii
PUDLISZKI Groszek konserwowy 400 g

PUDLISZKI

Groszek konserwowy

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2029
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
15,47 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
15,22 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 43 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 31 opinii
PUDLISZKI Passata (przecier pomidorowy) 500 g

PUDLISZKI

Passata (przecier pomidorowy)

500 g
16,18 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
17,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
17,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 10 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 150 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store