Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Pomidorowe
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny
Pudliszki - Sos do spaghetti oryginalny. Smak prosto z Włoch.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny

480 g
PUDLISZKI

Cena8,89 zł
18,52 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sos do spaghetti Pudliszki to duży słoik mieszczący 575 g. Wystarczy do przygotowania potraw dla całej rodziny. Ma wspaniały smak przybliżający włoską kuchnię. Idealnie nadaje się do makaronów, a także do innych dań, do których chcemy dodać nieco intensywnie pomidorowego smaku.

Sos do spaghetti Pudliszki to produkt najwyższej jakości. Zawiera specjalnie dobrane przyprawy, które podkreślają smak sosu oraz całej potrawy, do której zostanie dodany. To bardzo prosty pomysł na obiad, dzięki któremu zaoszczędzimy czas, a jednocześnie zachwycimy wszystkich, którzy spróbują naszego dania.

Sos do spaghetti Pudliszki - cechy:

  • Wyśmienicie pomidorowy smak
  • W wygodnym, dużym słoiczku
  • Doskonały do makaronów

Cechy

smaczne i kropka

naturalny skład

pomidory, czosnek, oregano, majeranek

bez konserwantów


PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.07.2027
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
217.00 kJ
2.6%
Wartość energetyczna (kcal)
51.00 kcal
2.6%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
8.30 g
3.2%
w tym cukry (g)
8.30 g
9.2%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Roksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.11.2025
0
0
Artem
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,52 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
480 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
PUDLISZKI
EAN:
5900783010096
Cena za kg:
18,52 zł/kg
Waga:
480 g
Marka:
PUDLISZKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900783010096

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia):

Garnek: Zawartość opakowania przełożyć do garnka. Podgrzewać na niewielkim ogniu, stale mieszając przez 5-7 minut.

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

W kuchence mikrofalowej (850 W): Zawartość opakowania przełożyć do głębokiego talerza. Podgrzewać przy max. mocy przez 2-3 minuty.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na wieczku (dd/mm/rrrr). Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze otoczenia. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Pudliszki, ul. Fabryczna 7, 63-840 Krobia


Adres producenta

Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki, ul. Fabryczna 7, 63-840 Krobia www.pudliszki.pl Podziel się opinią: 801 190 190 Koszt połączenia według taryfy operatora Facebook: /Pudliszki Instagram: @pudliszki_pl


Informacje producenta

Marka

Pudliszki


Marka standaryzowana

MarkaPudliszki

Opis produktu

Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Spaghetti po bolońsku to jedno z najpopularniejszych dań kuchni włoskiej. W polskiej wersji będzie wprost idealne z intensywnie pomidorowym sosem Pudliszki. Możesz zrobić danie według przepisu znajdującego się na opakowaniu lub puścić wodze kulinarnych fantazji! Bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. Naturalny skład.


Przepisy

Obiad w 15 minut Spaghetti z oliwkami Składniki dla 4 osób: - 400 g makaronu - sos Do Spaghetti Oryginalny Pudliszki - 200 g czarnych oliwek bez pestek - listki świeżej bazylii Ugotuj makaron. Oliwki pokrój na małe kawałki. W garnku podgrzej sos Do Spaghetti Oryginalny, dodaj oliwki, ugotowany makaron i wymieszaj. Na talerzu udekoruj listkami bazylii.

Produkty z kategorii Pomidorowe

4.9
z 198 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 77 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Basilico (z dodatkiem bazylii)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2027
4.9
z 37 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Arrabbiata (z ostrą papryką)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2028
5.0
z 38 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Aglio (z czosnkiem, czerwonym winem i ziołami)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027
4.9
z 42 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Napoletana (z cebulą i ziołami)

400 g
26,22 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028
5.0
z 22 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Classico (z ziołami) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Classico (z ziołami)

400 g
27,47 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2028
4.9
z 14 opinii
BARILLA Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta) 400 g

BARILLA

Sos pomidorowy Ricotta (z serem Ricotta)

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.9
z 47 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy do spaghetti 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy do spaghetti

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 14 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 5 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos pomidorowy z czosnkiem 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos pomidorowy z czosnkiem

400 g
25,72 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 36 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z serem parmigiano reggiano

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
4.9
z 37 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z grillowanymi warzywami

400 g
31,97 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
5.0
z 21 opinii
MUTTI Sos pomidorowy z bazylią 400 g

MUTTI

Sos pomidorowy z bazylią

400 g
31,97 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 87 opinii
DAWTONA Koncentrat pomidorowy 80 g

DAWTONA

Koncentrat pomidorowy

80 g
31,13 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2028
4.9
z 37 opinii
PUDLISZKI Sos do spaghetti oryginalny 480 g

PUDLISZKI

Sos do spaghetti oryginalny

480 g
18,52 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027
4.9
z 48 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos boloński z mięsem (Ragu alla Bolognese)

400 g
25,98 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 37 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Sos włoski a'la Norma (z dodatkiem bakłażanów)

400 g
25,98 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.9
z 13 opinii
ZWERGENWIESE Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO 340 ml

ZWERGENWIESE

Sos pomidorowy dla dzieci bezglutenowy BIO

340 ml
54,09 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2029
4.8
z 6 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Margherita z bazylią i oregano

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.7
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Fiorentina ze szpinakiem i czosnkiem

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 3 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy American Hot z oregano i chilli

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
4.8
z 4 opinii
CLASSIC ITALIA Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami 130 g

CLASSIC ITALIA

Sos pomidorowy do pizzy Capricciosa z czarnymi oliwkami

130 g
59,92 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2029
5.0
z 16 opinii
PLAZA DEL SOL Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów 290 g

PLAZA DEL SOL

Tomato Frito - sos ze smażonych pomidorów

290 g
49,62 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2029
4.8
z 5 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy Arrabbiata BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy Arrabbiata BIO

350 g
51,40 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
4.9
z 11 opinii
ALCE NERO Sos pomidorowy z warzywami BIO 350 g

ALCE NERO

Sos pomidorowy z warzywami BIO

350 g
51,11 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
5.0
z 15 opinii
CIRIO Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy NAPOLI (z warzywami)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 12 opinii
CIRIO Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem) 340 g

CIRIO

Sos pomidorowy PARMA (z parmezanem)

340 g
24,97 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

Produkty marki PUDLISZKI

4.9
z 328 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy 30% 90 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy 30%

90 g
33,22 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 251 opinii
PUDLISZKI Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów) 190 g

PUDLISZKI

Koncentrat pomidorowy (z polskich pomidorów)

190 g
26,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2028
5.0
z 204 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

480 g
14,35 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 124 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 480 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

480 g
14,35 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
4.9
z 121 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone bez skórki w soku pomidorowym

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028
5.0
z 11 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z bazylią (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z bazylią (bez skórki)

400 g
17,22 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2028
5.0
z 13 opinii
PUDLISZKI Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym 400 g

PUDLISZKI

Pomidory całe bez skórki w soku pomidorowym

400 g
15,22 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
5.0
z 5 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki) 400 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone z czosnkiem (bez skórki)

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028
4.9
z 96 opinii
PUDLISZKI Kukurydza konserwowa 400 g

PUDLISZKI

Kukurydza konserwowa

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028
5.0
z 60 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny (bez dodatku cukru)

440 g
17,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2027
5.0
z 21 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny (bez dodatku cukru) 440 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny (bez dodatku cukru)

440 g
17,70 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
4.9
z 69 opinii
PUDLISZKI Ketchup łagodny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup łagodny

700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
4.9
z 36 opinii
PUDLISZKI Ketchup pikantny 700 g

PUDLISZKI

Ketchup pikantny

700 g
14,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 42 opinii
PUDLISZKI Fasola biała 400 g

PUDLISZKI

Fasola biała

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 33 opinii
PUDLISZKI Fasola Czerwona 400 g

PUDLISZKI

Fasola Czerwona

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2028
4.9
z 26 opinii
PUDLISZKI Pomidory krojone w soku pomidorowym 390 g

PUDLISZKI

Pomidory krojone w soku pomidorowym

390 g
14,85 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store