Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły biurowe
Akcesoria biurowe
Nożyczki
SCOTCH Nożyczki biurowe 18 cm
Nożyczki biurowe 18 cm SCOTCH 67g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

SCOTCH Nożyczki biurowe 18 cm

67 g
SCOTCH
Polska

Cena20,89 zł
311,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

trwałe ostrze, ze stali nierdzewnej

odporny na pęknięcia uchwyt, wyprofilowany dla prawo i leworęcznych osób

doskonałe do wszelkich cięć

rozmiar: 18cm

mix kolorów

** produkt wydawany losowo w różnych kolorach


SCOTCH Nożyczki biurowe 18 cm


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.08.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
311,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
67 g
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
Marka:
SCOTCH
EAN:
051141931609
Cena za kg:
311,79 zł/kg
Waga:
67 g
Marka:
SCOTCH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PBS CONNECT POLSKA S
EAN:
051141931609

Produkty z kategorii Nożyczki

5.0
z 2 opinii
DELI Nożyczki 17.5 cm 1 szt

DELI

Nożyczki 17.5 cm

1 szt
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031
5.0
z 4 opinii
DELI Nożyczki 21 cm 1 szt

DELI

Nożyczki 21 cm

1 szt
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2031
5.0
z 2 opinii
MILAN Nożyczki biurowe 205 cm DOTS & BUTTONS na blistrze 1 szt

MILAN

Nożyczki biurowe 205 cm DOTS & BUTTONS na blistrze

1 szt
Cena20,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
5.0
z 5 opinii
DONAU Nóż pakowy z blokadą kolor żółto-czarny 1 szt

DONAU

Nóż pakowy z blokadą kolor żółto-czarny

1 szt
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031
4.7
z 3 opinii
SCOTCH Nożyczki biurowe 18 cm 67 g

SCOTCH

Nożyczki biurowe 18 cm

67 g
311,79 zł/kg
Cena20,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2031
BIC Nożyczki mix kolorów 13cm blister 1 szt

BIC

Nożyczki mix kolorów 13cm blister

1 szt
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2033
BIC Nożyczki we wzory 16cm blister 1 szt

BIC

Nożyczki we wzory 16cm blister

1 szt
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2034

Produkty marki SCOTCH

4.9
z 12 opinii
SCOTCH Taśma klejąca 19mmx33m przezroczysta 1 szt

SCOTCH

Taśma klejąca 19mmx33m przezroczysta

1 szt
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SCOTCH Klej w sztyfcie 8 g

SCOTCH

Klej w sztyfcie

8 g
748,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
5.0
z 6 opinii
SCOTCH Taśma biurowa dwustronna z dyspenserem 12mm 63m 20 g

SCOTCH

Taśma biurowa dwustronna z dyspenserem 12mm 63m

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2031
5.0
z 2 opinii
SCOTCH Klej w sztyfcie 21 g

SCOTCH

Klej w sztyfcie

21 g
475,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store