Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Zdrowie i suplementy
Posiłki i odżywki
BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)
SUGAR SOLUTION   suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.) Suplements BIG NATURE 57g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)

57 g
BIG NATURE
Polska

Cena32,99 zł
578,77 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Naturalne wsparcie gospodarki cukrowej

Sugar Solution to kompleksowy suplement diety wspierający utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz zdrowy metabolizm węglowodanów. Dzięki połączeniu ekstraktów roślinnych – berberysu, zielonej herbaty i cynamonowca cejlońskiego – oraz chromu, preparat wspomaga kontrolę apetytu i stabilizację poziomu cukru, co jest szczególnie ważne dla osób z insulinoopornością, tendencją do wahań glukozy lub dbających o zdrowie metaboliczne.

Dlaczego warto wybrać SUGAR SOLUTION:

Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Wspiera metabolizm glukozy i tłuszczów.

Zawiera chrom w dobrze przyswajalnej formie pikolinianu.

Wzbogacony o ekstrakty roślinne o udowodnionym działaniu metabolicznym.

Naturalne składniki – bez sztucznych dodatków i konserwantów.

SUGAR SOLUTION polecany jest dla osób:

dbających o stabilny poziom cukru we krwi

z insulinoopornością lub zespołem metabolicznym

zmagających się z napadami głodu lub ochotą na słodycze

chcących wspierać metabolizm i kontrolę masy ciała"

Składnik aktywny1 kaps.2 kaps.%RWS*
Ekstrakt z korzenia berberysu standaryzowany na 2% berberyny120 mg240 mg–
Ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na 98% L-teaniny100 mg200 mg–
Ekstrakt z cynamonowca cejlońskiego DER 10:1100 mg200 mg–
Chrom (pikolinian chromu)0,2 mg0,4 mg1000%
*(1,61 mg chromu pikolinianu)(1,61 mg)(3,22 mg)
*RWS – Referencyjna wartość spożycia

BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
578,77 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
57 g
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5905745621389
Cena za kg:
578,77 zł/kg
Waga:
57 g
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5905745621389

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (<25°C), poza zasięgiem dzieci. Po otwarciu przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.


Przygotowanie i stosowanie

Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie

Sposób użycia: Popić dużą ilością wody, najlepiej podczas posiłku lub po nim.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Olej MCT (z kokosa), substancja żelująca (żelatyna wołowa), ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata) standaryzowany na 2% berberyny, ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) standaryzowany na 98% L-teaniny, ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum zeylanicum) DER 10:1, gliceryna (substancja utrzymująca wilgoć), emulgatory: lecytyna sojowa (soja), wosk pszczeli E901, chrom (pikolinian chromu) (spoza UE) (91%), mąka migdałowa, błonnik z korzenia cykorii, tłuszcz roślinny (kokosowy, shea), naturalny aromat.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu (<25°C), poza zasięgiem dzieci. Po otwarciu przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty.

Produkty z kategorii Posiłki i odżywki

LEVANN jA Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. truskawka-rabarbar (30 sasz.) 210 g

LEVANN jA

Suplement diety SKIN COLLAGEN - kolagen o sm. truskawka-rabarbar (30 sasz.)

210 g
476,14 zł/kg
199,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
199,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. waniliowym

700 g
128,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna89,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

20% taniej

LEVANN jA Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. mandarynka-calamansi (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
666,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady 30 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 10 opinii
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym

500 g
179,98 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym 500 g

ACTIVLAB

Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym

700 g
157,13 zł/kg
Cena109,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym

700 g
142,84 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
BIO PLANET SUPERFOODS Białko konopne (w proszku) BIO 150 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Białko konopne (w proszku) BIO

150 g
103,93 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
2.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
916,50 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

750 g
85,32 zł/kg
Cena63,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym

750 g
82,65 zł/kg
Cena61,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)

57 g
578,77 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 103 opinii

15% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
25,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 98 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 83 opinii

15% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
27,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
4.8
z 26 opinii

29% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
18,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 13 opinii

26% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.9
z 51 opinii

23% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 18 opinii

16% taniej

BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
17,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
18,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2029
4.9
z 30 opinii
BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.9
z 39 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 11 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
20,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 4 opinii

23% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
4.9
z 35 opinii
BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
43,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
15,99 zł/kg
Cena promocyjna15,99 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
24,99 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store