Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Łuskane
BIG NATURE Orzechy włoskie łuskane
Orzechy włoskie łuskane BIG NATURE 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 36 opinii

BIG NATURE Orzechy włoskie łuskane

1 kg
BIG NATURE
Chiny

Cena promocyjna45,99 zł
45,99 zł/kg
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (8% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy włoskie to świetna przekąska. Nadają się jako składnik deserów, sałatek czy innych dań.


BIG NATURE Orzechy włoskie łuskane


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2027
Tagi
promocja
wegetariański
wegański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2833.00 kJ
33.7%
Wartość energetyczna (kcal)
686.00 kcal
34.3%
Tłuszcz (g)
65.00 g
92.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
7.00 g
2.7%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Białko (g)
15.00 g
30.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
14%
3
3%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy są dobrze wyłuskane, nie ma kawałków. Za to na dnie torby gromadzi się spora ilość pyłu i wszystkie orzechy są nim otoczone. (To zapewne "pył orzechowy", ale niemiło jest mieć z tym do czynienia)
29.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy w smaku były dziwnie, wręcz sztucznie idealne. Z wyglądu też są piękne jak wyprofilowane i nawoskowane (?). Po zjedzeniu na surowo ucisk w żołądku sprawił że postanowiłam sprawdzić opis. Staram się przed zakupem sprawdzać pochodzenie a tu nie zauważony przeze mnie mały napis "Chiny" sprawił że kupiłam te orzechy - wiadomo, promocja. Niestety nie polecam mimo ceny atrakcyjnej. Trzy paczki do kosza - aż boli.
10.01.2026
1
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo przyzwoicie wyłuskane, prawie nie ma resztek skorup. Raczej świeże. Niestety chińskie.
09.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
BEATA SIPOWICZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
DAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIG NATURE
Marka:
BIG NATURE
EAN:
5903351620802
Cena za kg:
45,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
BIG NATURE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG NATURE
EAN:
5903351620802

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

4.9
z 64 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 36 opinii
BIG NATURE Orzechy włoskie łuskane 1 kg

BIG NATURE

Orzechy włoskie łuskane

1 kg
45,99 zł/kg
Cena promocyjna45,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027

Produkty marki BIG NATURE

5.0
z 74 opinii
BIG NATURE Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej 300 g

BIG NATURE

Chia - nasiona szałwii hiszpańskiej

300 g
36,63 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
12,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 98 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 102 opinii

15% taniej

BIG NATURE Syrop klonowy BIO 250 ml

BIG NATURE

Syrop klonowy BIO

250 ml
87,96 zł/l
Cena promocyjna21,99 zł
25,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
4.8
z 26 opinii

29% taniej

BIG NATURE Orzechy nerkowca 250 g

BIG NATURE

Orzechy nerkowca

250 g
51,96 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
18,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 81 opinii

15% taniej

BIG NATURE Erytrytol (naturalny zamiennik cukru) 1 kg

BIG NATURE

Erytrytol (naturalny zamiennik cukru)

1 kg
23,49 zł/kg
Cena promocyjna23,49 zł
27,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 13 opinii

26% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
25,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
4.9
z 51 opinii

23% taniej

BIG NATURE Komosa ryżowa (Quinoa biała) 300 g

BIG NATURE

Komosa ryżowa (Quinoa biała)

300 g
22,30 zł/kg
Cena promocyjna6,69 zł
8,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
18,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
4.9
z 18 opinii

16% taniej

BIG NATURE Syrop z agawy Salamanea Premium BIO 340 g

BIG NATURE

Syrop z agawy Salamanea Premium BIO

340 g
42,62 zł/kg
Cena promocyjna14,49 zł
17,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
4.9
z 30 opinii
BIG NATURE Płatki drożdżowe nieaktywne 200 g

BIG NATURE

Płatki drożdżowe nieaktywne

200 g
73,45 zł/kg
Cena promocyjna14,69 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.9
z 11 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO 480 ml

BIG NATURE

Olej kokosowy Extra Virgin (tłoczony na zimno) BIO

480 ml
34,35 zł/l
Cena promocyjna16,49 zł
20,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 34 opinii
BIG NATURE Ksylitol fiński (cukier brzozowy) 1 kg

BIG NATURE

Ksylitol fiński (cukier brzozowy)

1 kg
38,99 zł/kg
Cena promocyjna38,99 zł
43,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2029
4.9
z 27 opinii
BIG NATURE Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru) 1 kg

BIG NATURE

Pasta orzechowa kremowa (bez dodatku soli i cukru)

1 kg
19,99 zł/kg
Cena promocyjna19,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 4 opinii

23% taniej

BIG NATURE Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon 50 ml

BIG NATURE

Dyfuzor zapachowy pomarańcza cynamon

50 ml
459,80 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 26 opinii
BIG NATURE Daktyle suszone 1 kg

BIG NATURE

Daktyle suszone

1 kg
15,99 zł/kg
Cena promocyjna15,99 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2027
4.9
z 39 opinii

20% taniej

BIG NATURE Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO 250 ml

BIG NATURE

Olej sezamowy (tłoczony na zimno) BIO

250 ml
63,96 zł/l
Cena promocyjna15,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store