Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Żelki nadziewane
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki
Konfekties Lukrecjowe słomki HARIBO 160g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
HARIBO
Niemcy

Cena7,99 zł
49,94 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Słomki lukrecjowe ze słodkim nadzieniem


HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1594.00 kJ
19.0%
Wartość odżywcza (kcal)
377.00 kcal
18.9%
Tłuszcz (g)
4.10 g
5.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.80 g
14.0%
Węglowodany (g)
81.00 g
31.2%
w tym cukry (g)
54.00 g
60.0%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.79 g
13.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥yum!
15.04.2026
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,94 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
Marka:
HARIBO
EAN:
4001686327548
Cena za kg:
49,94 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
HARIBO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIG BRANDS GROUP MEF
EAN:
4001686327548

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

syrop z brązowego cukru, syrop glukozowy, cukier, maka pszenna, skrobia, laktoza, dekstroza, kokos tarty, ekstrakt z lukrecji (3% w przeliczeniu na zawartość lukrecji), olej palmowy, mleko w proszku, sól,aromat, żelatyna, koncentraty owocowe i roślinne: jabłko, burak, papryka, marchew, krokosz barwierski, pomidor, dynia, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, środek powlekający: wosk pszczeli biały i żółty, olej słonecznikowy.

Produkty z kategorii Żelki nadziewane

4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 74 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami 90 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 52 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL 165 g

NIMM2 Śmiejżelki

Mlekoduszki Żelki owocowe wzbogacone witaminami XXL

165 g
47,82 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 33 opinii
NIMM2 Śmiejżelki Sokki Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES 130 g

NIMM2 Śmiejżelki Sokki

Żelki owocowe wzbogacone witaminami HAPPIES

130 g
39,15 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 5 opinii
HARIBO Konfekties Lukrecjowe słomki 160 g

HARIBO

Konfekties Lukrecjowe słomki

160 g
49,94 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki HARIBO

4.9
z 62 opinii
HARIBO Złote Misie Żelki owocowe 85 g

HARIBO Złote Misie

Żelki owocowe

85 g
54,00 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 21 opinii
HARIBO Berries żelki owocowe 175 g

HARIBO

Berries żelki owocowe

175 g
44,51 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 17 opinii
HARIBO Fruitmania Berry Żelki owocowe 160 g

HARIBO

Fruitmania Berry Żelki owocowe

160 g
48,69 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 20 opinii
HARIBO Pico Balla Żelki owowcowe 160 g

HARIBO

Pico Balla Żelki owowcowe

160 g
41,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
HARIBO Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe 175 g

HARIBO

Pfirsiche Żelki pianki brzoskwiniowe

175 g
41,66 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 22 opinii
HARIBO Mega Roulette Żelki owocowe 45 g

HARIBO

Mega Roulette Żelki owocowe

45 g
79,78 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
HARIBO Weinland Żelki owocowe 175 g

HARIBO

Weinland Żelki owocowe

175 g
45,66 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 21 opinii
HARIBO Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże 140 g

HARIBO

Maoam Kracher Gumy rozpuszczalne draże

140 g
57,07 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.4
z 10 opinii
HARIBO Bunte Tute Żelki owocowe mix 1 szt

HARIBO

Bunte Tute Żelki owocowe mix

1 szt
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.7
z 6 opinii
HARIBO Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją 175 g

HARIBO

Konfekt Żelki kokosowe mix z lukrecją

175 g
45,66 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
HARIBO Lody Haribo push up na patyku (4x85ml) 340 ml

HARIBO

Lody Haribo push up na patyku (4x85ml)

340 ml
61,44 zł/l
Cena20,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 1 opinii
HARIBO Smurfs Family Pianki w kształcie Smerfów 175 g

HARIBO Smurfs Family

Pianki w kształcie Smerfów

175 g
55,94 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 10 opinii
HARIBO Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją 1 szt

HARIBO

Color Rado Żelki owocowe mix z lukrecją

1 szt
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
HARIBO Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków 1 szt

HARIBO

Crazy Schnuller Żelki owocowe z lukrecją w kształcie smoczków

1 szt
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 1 opinii
HARIBO Piratos Żelki o smaku lukrecji 175 g

HARIBO

Piratos Żelki o smaku lukrecji

175 g
45,66 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
HARIBO Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe 90 g

HARIBO

Chamallows Tubular Colors Pianki owocowe

90 g
65,44 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store