Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Gazowana
Poniżej 1l
RODOWITA Woda mineralna gazowana
Woda mineralna gazowana RODOWITA 600ml
1 z 4
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 32 opinii

RODOWITA Woda mineralna gazowana

600 ml
RODOWITA
1 szt.12 szt.

Cena1,99 zł
3,32 zł/l
Kaucja: + 0,50 zł

Promocja do 18.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rodowita to naturalna woda mineralna, o niezwykłej czystości geologicznej, wydobywana na Roztoczu w okolicy Krasnobrodu.
Cechy produktu:
• Pochodzenie z jednego z najczystszych, najmniej uprzemysłowionych rejonów Polski – z Roztocza
• Woda o wyjątkowej czystości geologicznej, potwierdzonej badaniami, m.in. o bardzo niskiej (0,043 mg/L) zawartości azotanów pochodzących głównie z nawozów rolniczych
• Woda średniozmineralizowana o zbalansowanym poziomie niezbędnych minerałów (564 mg/l), w tym wapnia i magnezu
• Odpowiednia dla diety ubogiej w sód
• Delikatny profil mineralny – na bazie tej wody można przygotowywać żywność dla niemowląt oraz spożywać ją bez ograniczeń ilościowych
• Lekko zasadowe pH (7,6) oraz wyjątkowa czystość nadają wodzie lekki, świeży i bardzo przyjemny smak, nazwany przez konsumentów „rześkim”
• Zawiera krzemionkę pożądaną ze względu na właściwości prozdrowotne
• Posiada unikalne opakowanie i przekaz marketingowy inspirowany na dzikiej, pierwotnej, roztoczańskiej przyrodzie.


Cechy

500 ml + 100 ml = 600 ml

moc gazu


RODOWITA Woda mineralna gazowana


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.09.2027
Dostępne warianty
RODOWITA Woda mineralna niegazowana
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
16%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, dobrze nagazowana, wygodna butelka
26.08.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości woda, wygodne opakowanie
04.07.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Cenę towaru trzeba poprawić na niższą
22.04.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra woda, odpowiednia ilość gazu, wygodna butelka
06.03.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak marudzenia ze strony pana kuriera nie tak jak konkurencji i elastyczne godziny to jest to co zasługuje na pochwałę
06.03.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.08.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.07.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
3,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
600 ml
Dostawca:
NATIVIANA
Marka:
RODOWITA
EAN:
5903858923369
Cena za kg:
3,32 zł/l
Pojemność:
600 ml
Marka:
RODOWITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATIVIANA
EAN:
5903858923369

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data poniżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Grabnik 100, 22-440 Krasnobród


Pozostałe informacje

Nie zgniataj, zwróć i odbierz kaucję


Adres producenta

RODOWITA Z ROZTOCZA Sp. z o.o., Grabnik 100, 22-440 Krasnobród


Informacje producenta

Marka

Rodowita z Roztocza


Marka standaryzowana

MarkaRodowita z Roztocza

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Rodowita z Roztocza Naturalna woda mineralna o wyjątkowo rześkim smaku. Zawiera krzemionkę. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Wydobywana i rozlewana u źródła na Roztoczu z otworu ŚWR-2 (Rodowita) w Grabniku, gm. Krasnobród.

Produkty z kategorii Poniżej 1l

4.8
z 32 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

600 ml
3,32 zł/l
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 93 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

700 ml
6,99 zł/l
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028
5.0
z 35 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 300 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

300 ml
11,63 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
5.0
z 16 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

500 ml
5,38 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 50 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 700 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

700 ml
6,56 zł/l
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
5.0
z 23 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna gazowana 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
5.0
z 11 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 300 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

300 ml
11,63 zł/l
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028
4.9
z 17 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.4
z 7 opinii
MAGNESIA GO! Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana 750 ml

MAGNESIA GO!

Naturalna woda mineralna odgazowana średniozmineralizowana

750 ml
2,79 zł/l
2,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027
5.0
z 26 opinii
PERRIER Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 330 ml

PERRIER

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

330 ml
20,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 3 opinii
Mattoni Woda gazowana 750 ml

Mattoni

Woda gazowana

750 ml
7,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027
4.9
z 72 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
5,18 zł/l
Cena2,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.8
z 113 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca

700 ml
3,84 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 94 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2

600 ml
4,15 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.8
z 10 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

600 ml
4,32 zł/l
Cena2,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.8
z 13 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 51 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

600 ml
3,32 zł/l
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
4.8
z 5 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana gazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana gazowana

500 ml
3,18 zł/l
Cena1,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 9 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

500 ml
5,38 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 64 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna (szkło) 700 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna (szkło)

700 ml
6,84 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.9
z 21 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna gazowana (szkło) 330 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna gazowana (szkło)

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
9,36 zł/l
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2028
5.0
z 38 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca - puszka 330 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca - puszka

330 ml
6,03 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 102 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło) 700 ml

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)

700 ml
6,13 zł/l
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 29 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 500 ml

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

500 ml
3,38 zł/l
Cena1,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 12 opinii
EVIAN naturalna woda mineralna gazowana (szkło) 750 ml

EVIAN

naturalna woda mineralna gazowana (szkło)

750 ml
17,19 zł/l
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
4.9
z 18 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana - puszka 330 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana - puszka

330 ml
6,03 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,98 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 8 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 750 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

750 ml
12,52 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028
4.9
z 7 opinii
SAN PELLEGRINO Woda mineralna naturalnie gazowana PET 500 ml

SAN PELLEGRINO

Woda mineralna naturalnie gazowana PET

500 ml
11,38 zł/l
Cena5,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 3 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
5,98 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 17 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Delikatnie musujący Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Delikatnie musujący Woda źródlana

500 ml
6,18 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 1 opinii
KROPLA DELICE Woda mineralna gazowana (szkło) 330 ml

KROPLA DELICE

Woda mineralna gazowana (szkło)

330 ml
12,39 zł/l
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 700 ml

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

700 ml
6,56 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
5.0
z 7 opinii
AQUA CARPATICA Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło) 330 ml

AQUA CARPATICA

Woda mineralna naturalnie gazowana (szkło)

330 ml
16,64 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

NAŁĘCZÓW ZDRÓJ

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028
5.0
z 2 opinii
PERRIER Woda gazowana w szkle 750 ml

PERRIER

Woda gazowana w szkle

750 ml
12,79 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 13 opinii
BORJOMI Woda mineralna (butelka szklana) 500 ml

BORJOMI

Woda mineralna (butelka szklana)

500 ml
20,38 zł/l
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2028

Produkty marki RODOWITA

5.0
z 420 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
3,32 zł/l
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 232 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
5.0
z 178 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 26 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
3,65 zł/l
Cena2,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

600 ml
3,32 zł/l
Cena1,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
5.0
z 36 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

1 l
2,39 zł/l
Cena2,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 31 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

1 l
2,39 zł/l
Cena2,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 11 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana Active 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana Active

1 l
2,49 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 2 opinii
RODOWITA WILK Izotonik owoce leśne 750 ml

RODOWITA WILK

Izotonik owoce leśne

750 ml
4,79 zł/l
Cena3,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 1 opinii
RODOWITA WILK Izotonik grapefruit 750 ml

RODOWITA WILK

Izotonik grapefruit

750 ml
4,79 zł/l
Cena3,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
4.0
z 2 opinii
RODOWITA WILK Izotonik wieloowocowy 750 ml

RODOWITA WILK

Izotonik wieloowocowy

750 ml
4,79 zł/l
Cena3,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 21 opinii
RODOWITA Naturalna woda mineralna gazowana 1 l

RODOWITA

Naturalna woda mineralna gazowana

1 l
2,39 zł/l
Cena2,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store