Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Artykuły biurowe i szkolne
Artykuły biurowe
Akcesoria biurowe
Kleje
BIC ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt
ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt BIC 56g
1 z 3
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

BIC ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt

56 g
BIC
Czechy

Cena15,69 zł
280,18 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

🌿 Klej w sztyfcie BIC ECOlutions 8 g z ulepszoną formułą zawierającą 95% składników naturalnych, doskonały do codziennych prac szkolnych, biurowych oraz prostych projektów kreatywnych.

📎 Idealny do papieru, kartonu i zdjęć, nie wysycha podczas użytkowania, a ewentualne zabrudzenia łatwo zmywają się z rąk i spierają z większości tkanin.

🎯 Czysta i precyzyjna aplikacja dzięki płynnemu mechanizmowi twist‑up, który ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości kleju bez bałaganu.

♻️ Ekologiczne rozwiązanie – tubka wykonana z 90% plastiku z recyklingu, formuła bez szkodliwych rozpuszczalników, a opakowanie z 80% kartonu z recyklingu.

📦 Praktyczne opakowanie zbiorcze zawiera 3 kleje po 8 g każdy, idealne do szkoły, biura lub domowych projektów kreatywnych.


BIC ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.08.2031

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
280,18 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
56 g
Dostawca:
BIC
Marka:
BIC
EAN:
3086124137973
Cena za kg:
280,18 zł/kg
Waga:
56 g
Marka:
BIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIC
EAN:
3086124137973

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Kleje

4.9
z 42 opinii
KROPELKA Klej błyskawiczny 2 ml

KROPELKA

Klej błyskawiczny

2 ml
3845,00 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2031
4.8
z 10 opinii
OFFICE PRODUCTS Klej w sztyfcie 10 g

OFFICE PRODUCTS

Klej w sztyfcie

10 g
89,00 zł/kg
Cena0,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
5.0
z 3 opinii
BIC ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt 56 g

BIC

ECOlustions Klej w sztyfcie 3szt

56 g
280,18 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 5 opinii
SCOTCH Klej w sztyfcie 8 g

SCOTCH

Klej w sztyfcie

8 g
748,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
5.0
z 2 opinii
SCOTCH Klej w sztyfcie 21 g

SCOTCH

Klej w sztyfcie

21 g
475,71 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
5.0
z 3 opinii
OFFICE PRODUCTS Klej w płynie dwustronny 43ml transparentny 1 szt

OFFICE PRODUCTS

Klej w płynie dwustronny 43ml transparentny

1 szt
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031

Produkty marki BIC

5.0
z 3 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Bella dla kobiet

1 szt
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.8
z 4 opinii

17% taniej

BIC Flex 3 Maszynka do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 3

Maszynka do golenia 3 szt.

1 szt
Cena promocyjna11,99 zł
14,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 2 opinii
BIC Soleil Bella Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Soleil Bella

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena25,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
BIC Flex 4 Comfort Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt. 1 szt

BIC Flex 4 Comfort

Maszynka jednoczęściowa do golenia 3 szt.

1 szt
Cena25,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Lawenda i Eukaliptus

1 szt
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2031
5.0
z 2 opinii
BIC Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple 1 szt

BIC

Maszynka do golenia Soleil Escape 3 Peach & Pineapple

1 szt
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2031
BIC Maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt

BIC

Maszynka do golenia dla mężczyzn

1 szt
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena29,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Soleil CLICK 5 Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Maszynka do golenia i 2 wymienne wkłady

1 szt
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2030
4.7
z 3 opinii
BIC Hybrid 3 Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów 1 szt

BIC Hybrid 3

Maszynka do golenia i 6 wymiennych wkładów

1 szt
Cena28,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2031
5.0
z 1 opinii
BIC Flex 5 Hybrid Wkłady do maszynki do golenia 4 szt. 1 szt

BIC Flex 5 Hybrid

Wkłady do maszynki do golenia 4 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2031
BIC Flex 5 Maszynka do golenia jednoczęściowa 1 szt

BIC Flex 5

Maszynka do golenia jednoczęściowa

1 szt
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
BIC Soleil CLICK 5 Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt. 1 szt

BIC Soleil CLICK 5

Wkłady do maszynki do golenia - 4 szt.

1 szt
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2030
4.9
z 31 opinii
BIC Długopis niebieski 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski 8 szt.

1 szt
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
4.9
z 32 opinii
BIC Długopis czarny 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis czarny 8 szt.

1 szt
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 4 opinii
BIC Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt. 1 szt

BIC

Długopis niebieski Orange Original Fine 8 szt.

1 szt
Cena20,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store