Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Strefa bezalkoholowa
Wino bezalkoholowe musujące
Białe
Wytrawne
PROSECCO Trevitto bezalkoholowe
Trevitto bezalkoholowe PROSECCO 750ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

PROSECCO Trevitto bezalkoholowe

750 ml
PROSECCO
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena29,99 zł
39,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bezalkoholowa odsłona Trevitto, która zachowuje charakter i lekkość klasycznego wina musującego. Zachwyca subtelnym, owocowo-kwiatowym aromatem oraz orzeźwiającymi bąbelkami, tworząc idealnie zbalansowaną kompozycję smaku.

Trevitto 0% powstaje w procesie destylacji próżniowej, co pozwala zachować najwyższą jakość płynu. Serwuj schłodzone do temperatury 6–8°C. Doskonałe solo, jako baza do mocktaili oraz na każdą okazję – od stylowych przyjęć, przez spontaniczne toasty, po codzienne chwile celebracji.


PROSECCO Trevitto bezalkoholowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PROSECCO
EAN:
5902573014062
Cena za kg:
39,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PROSECCO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902573014062

Produkty z kategorii Białe

5.0
z 1 opinii
PROSECCO Trevitto bezalkoholowe 750 ml

PROSECCO

Trevitto bezalkoholowe

750 ml
39,99 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
FREIXENET Cordon Negro Cava bezalkoholowa 750 ml

FREIXENET

Cordon Negro Cava bezalkoholowa

750 ml
47,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena35,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
VALLFORMOSA Bezalkoholowe 750 ml

VALLFORMOSA

Bezalkoholowe

750 ml
73,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena54,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PROSECCO

4.8
z 11 opinii
PROSECCO Treviso 750 ml

PROSECCO

Treviso

750 ml
55,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena41,49 zł
Do koszyka
PROSECCO Rose 750 ml

PROSECCO

Rose

750 ml
53,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
PROSECCO Brut 750 ml

PROSECCO

Brut

750 ml
51,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store