Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ciemne
Stout
GUINNESS Draught Piwo ciemne 4x440ml (puszka)
Piwo ciemne 4x440ml (puszka) Draught GUINNESS 1.76l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

GUINNESS Draught Piwo ciemne 4x440ml (puszka)

GUINNESS
1.76 l
zawartość alkoholu: 4,2%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena37,99 zł
21,59 zł/l
Kaucja: + 2,00 zł

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Guiness Draught - kultowe, najlepiej sprzedające się irlandzkie piwo typu irish stout.

Warzone od 1959 roku, wyróżnia się czarną barwą z rubinowymi refleksami, oraz aksamitną konsystencją. Piana kremowa i gęsta, dodatek palonego jęczmienia powoduje, że piwo ma charakterystyczny słodko-gorzki smak.

zawartość alkoholu: 4,2%


GUINNESS Draught Piwo ciemne 4x440ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.04.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
148.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
35.00 kcal
1.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,59 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
1.76 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
GUINNESS
EAN:
5000213029633
Cena za kg:
21,59 zł/l
Pojemność:
1.76 l
Marka:
GUINNESS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5000213029633

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa


Pozostałe informacje

W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję. 4 x 440 ml e


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Adres producenta

Warzone w przez Guinness & Co, St. James's Gate, Dublin 8, Irlandia


Adres dystrybutora

Carlsberg Polska Sp. z o.o., ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa www.carlsbergpolska.pl Infolinia 801 888 333 Koszt wg taryfy operatora


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 4.2


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. Uwaga - pojemnik pod ciśnieniem - nie potrząsaj przed otwarciem.


Informacje producenta

Marka

Guinness


Marka standaryzowana

MarkaGuinness

Opis produktu

Wewnątrz znajduje się plastikowa kulka, która wraz z azotem zagwarantuje, że Twój Guinness będzie smakował dokładnie tak samo, jak w irlandzkim pubie!


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Produkty z kategorii Stout

5.0
z 5 opinii
GUINNESS Draught Piwo ciemne 4x440ml (puszka) 1.76 l

GUINNESS Draught

Piwo ciemne 4x440ml (puszka)

1.76 l
21,59 zł/l
Cena37,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
FORTUNA. Czarne Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

FORTUNA.

Czarne Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,98 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
INNE BECZKI Belafonte Porter Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Belafonte Porter Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
TRZECH KUMPLI Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Oaty Oatmeal Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,78 zł/l
Cena11,39 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KOMES Russian Imperial Stout Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Russian Imperial Stout Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,58 zł/l
Cena11,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store