Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Nabłyszczacze
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml
Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml SOMAT 500ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml

500 ml
SOMAT
Serbia

Cena22,79 zł
45,58 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Płyn nabłyszczający Somat z efektem wspomagania suszenia zapewnia połysk naczyń, zapobiega zaciekom oraz przyspiesza schnięcie, zwłaszcza naczyń plastikowych.


SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.09.2029
Dostępne warianty
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
45,58 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SOMAT
EAN:
9000101369236
Cena za kg:
45,58 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SOMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101369236

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: - Postępuj zgodnie z instrukcją producenta zmywarki odnośnie ustawienia funkcji nabłyszczacza w zmywarce. - Regularnie wlewaj płyn do właściwego zbiorniczka w zmywarce.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 5

Maks. temp. °C 40


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa


Adres producenta

Henkel Srbija d.o.o., Bulevar Oslobođenja 383, 11040 Beograd, Serbia


Adres dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa Informacja dla użytkowników i personelu medycznego: tel. 22 56 56 000, e-mail: consumerservice.pl@henkel.com www.henkel.pl Informacje dot. postępowania w razie wypadku: tel. 12 411 99 99


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nabłyszczacz do zmywarek. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.


Informacje producenta

Marka

Somat


Marka producenta

MarkaHenkel

Marka standaryzowana

MarkaSomat

Logotypy stron trzecich

Flaga Niemiec

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Nasza innowacyjna formuła zawierająca środek chroniący szkło, zapewnia naczyniom blask i przyspiesza wysychanie, jednocześnie zapobiegając powstawaniu zacieków i osadzaniu się kamienia.

Produkty z kategorii Nabłyszczacze

5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
5.0
z 7 opinii

26% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028
4.8
z 4 opinii

25% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
26,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
52,98 zł/l
Cena21,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
32,49 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
4.8
z 17 opinii
FROSCH Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn Nabłyszczający na bazie alkoholu do Zmywarki 750ml

750 ml
24,79 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2029
5.0
z 16 opinii
LUDWIK Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

LUDWIK

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
32,38 zł/l
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028
4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
44,78 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027
4.5
z 8 opinii
SOMAT P�łyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
37,18 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2031
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 500ml

500 ml
45,58 zł/l
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2029
5.0
z 1 opinii
BRIOCHIN Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

BRIOCHIN

Ekologiczny Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
30,52 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031

Produkty marki SOMAT

5.0
z 18 opinii

21% taniej

SOMAT Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g 17 g

SOMAT

Odświeżacz do zmywarki Cytryna&Pomarańcza 17g

17 g
881,76 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
5.0
z 7 opinii

26% taniej

SOMAT Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn nabłyszczający do zmywarki Lemon 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028
4.8
z 4 opinii

25% taniej

SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml 750 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
26,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.8
z 8 opinii
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt. 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Extra 75 szt.

1 szt
Cena66,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2031
5.0
z 23 opinii
SOMAT Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena21,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
4.9
z 9 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 5w 1 Excellence Premium 54 szt.

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
5.0
z 7 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 60 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 60 szt.

1 szt
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 88 szt.

1 szt
Cena119,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2031
4.9
z 56 opinii
SOMAT Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

SOMAT

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
11,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
4.8
z 12 opinii
SOMAT Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml 250 ml

SOMAT

Płyn do czyszczenia zmywarki 250ml

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
SOMAT Tabletki do zmywarki All in One Lemon 75szt 1 szt

SOMAT

Tabletki do zmywarki All in One Lemon 75szt

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
Nowość
SOMAT Kapsułki do zmywarki All in One Extra 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki All in One Extra

1 szt
Cena51,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 38 opinii
SOMAT Sól ochronna do zmywarki 2500g 2.5 kg

SOMAT

Sól ochronna do zmywarki 2500g

2.5 kg
11,68 zł/kg
Cena29,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-08-2031
4.5
z 8 opinii
SOMAT Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml 500 ml

SOMAT

Płyn Nabłyszczający do zmywarki 500ml

500 ml
37,18 zł/l
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2031
SOMAT Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 120szt 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 3w1 Excellence Lemon 120szt

1 szt
Cena149,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 3 opinii
SOMAT Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt. 1 szt

SOMAT

Kapsułki do zmywarki 4w1 Excellence 48 szt.

1 szt
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store