Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Izotoniki
Z sokiem
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny
Napój niegazowany o smaku mango ananas cytryny Vitamin Lemonade OSHEE 555ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny

555 ml
OSHEE
Polska
1 szt.6 szt.

Cena4,99 zł
8,99 zł/l
Kaucja: + 0,50 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój niegazowany o smaku mango, ananasa i cytryny z dodatkiem witamin. Pasteryzowany.


Cechy

20 % soku


OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.04.2027
Dostępne warianty
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku jagody i czarnej porzeczki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
87.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
21.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.60 g
5.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Witamina B6 (mg)
0.14 mg
10.0%
Witamina B12 (µg)
0.25 g
10.0%
Niacyna (B3) (mg)
1.60 mg
Kwas foliowy (µg)
20.00 g
10.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.60 mg
10.0%
Biotyna (µg)
5.00 g
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
8,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
555 ml
Dostawca:
OSHEE
Marka:
OSHEE
EAN:
5901783954069
Cena za kg:
8,99 zł/l
Pojemność:
555 ml
Marka:
OSHEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSHEE
EAN:
5901783954069

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tworzenie się osadów jest zjawiskiem natualnym. Przed otwarciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: datę i numer partii produkcyjnej podano na zamknięciu lub w górnej części butelki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. 3 Maja 9, 30-062 Kraków, Polska


Adres producenta

Oshee Polska S.A. Al. 3 Maja 9, 30-062 Kraków, Polska info@oshee.eu


Informacje producenta

Marka

Oshee


Marka standaryzowana

MarkaOshee

Podmarka

Podmarka Vitamin Lemonade


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


O marce

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Dodatkowe informacje

kupuj online: osheeshop.eu

Produkty z kategorii Z sokiem

5.0
z 3 opinii
DR WITT Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy 750 ml

DR WITT

Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy

750 ml
3,99 zł/l
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 2 opinii
DR WITT Napój izotoniczny o smaku kaktusa 750 ml

DR WITT

Napój izotoniczny o smaku kaktusa

750 ml
4,65 zł/l
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku jagody i czarnej porzeczki 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku jagody i czarnej porzeczki

555 ml
8,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
OSHEE Vitamin Lemonade Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny 555 ml

OSHEE Vitamin Lemonade

Napój niegazowany o smaku mango-ananas-cytryny

555 ml
8,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 1 opinii
DR WITT PURPLE SPLASH o smaku gruszki i lawendy 330 ml

DR WITT

PURPLE SPLASH o smaku gruszki i lawendy

330 ml
11,79 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 10 opinii
PLUSSSZ Elektrolity Nawodnienie 250 ml

PLUSSSZ

Elektrolity Nawodnienie

250 ml
15,16 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki OSHEE

4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
8,27 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
5.0
z 2 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku truskawki i trawy cytrynowej 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku truskawki i trawy cytrynowej

750 ml
5,99 zł/l
Cena4,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 1 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku czerwonych winogron i smoczego owocu 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku czerwonych winogron i smoczego owocu

750 ml
5,72 zł/l
Cena4,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
OSHEE Napój izotoniczny o smaku gruszki 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku gruszki

750 ml
5,99 zł/l
Cena4,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 1 opinii
OSHEE Napój izotoniczny Icy Hydration o smaku jagodowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny Icy Hydration o smaku jagodowym

750 ml
5,85 zł/l
Cena4,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
5.0
z 6 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027
4.9
z 12 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
5.0
z 10 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku cytrynowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym

750 ml
5,45 zł/l
Cena4,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store