Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Chałwy
WEDEL Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską
Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską WEDEL 50g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

WEDEL Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską

50 g
WEDEL
Polska

Cena4,69 zł
93,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych

naturalne źródło magnezu

ręcznie wyrabiana


WEDEL Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.09.2027
Dostępne warianty
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2259.00 kJ
26.9%
Wartość energetyczna (kcal)
542.00 kcal
27.1%
Tłuszcz (g)
32.00 g
45.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.80 g
34.0%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
12.00 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
12.00 g
Węglowodany (g)
48.00 g
18.5%
w tym cukry (g)
30.00 g
33.3%
Błonnik (g)
4.50 g
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
0.16 g
2.7%
Magnez (mg)
150.00 mg
39.9%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
93,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588402598
Cena za kg:
93,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588402598

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska


Adres producenta

LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warszawa Polska www.wedel.pl www.czekolada.pl Informacja konsumencka 801 811 011 Opłata według taryfy lokalnej


Informacje producenta

Marka

E. Wedel


Marka standaryzowana

MarkaE. Wedel

Produkty z kategorii Chałwy

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
Nowość
WEDEL Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z czekoladą wedlowską

50 g
93,80 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 121 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 200 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

200 g
71,95 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 33 opinii
ALLOS Chałwa Miodowa BIO 75 g

ALLOS

Chałwa Miodowa BIO

75 g
209,20 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
5.0
z 9 opinii
PLAZA DEL SOL Torcik Turron de Alicante 150 g

PLAZA DEL SOL

Torcik Turron de Alicante

150 g
175,27 zł/kg
Cena26,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki WEDEL

5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 215 opinii
WEDEL Czekolada mocno gorzka 80% 80 g

WEDEL

Czekolada mocno gorzka 80%

80 g
99,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 205 opinii
WEDEL Ptasie Mleczko waniliowe 340 g

WEDEL

Ptasie Mleczko waniliowe

340 g
49,97 zł/kg
16,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
21,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
4.9
z 77 opinii
WEDEL Czekolada biała 80 g

WEDEL

Czekolada biała

80 g
74,88 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 167 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem advocat 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem advocat

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 70 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem śmietankowym

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store