Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Z owoców leśnych
BIFIX Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru
Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru BIFIX 290g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BIFIX Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru

290 g
BIFIX
Polska

Cena6,99 zł
24,10 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

pełnia smaku

duże kawałki owoców

bez konserwantów

oryginalna receptura

wyjątkowy smak


BIFIX Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2028
Dostępne warianty
BIFIX Dżem z borówek amerykańskich (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
535.00 kJ
6.4%
Wartość energetyczna (kcal)
126.00 kcal
6.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
30.00 g
11.5%
w tym cukry (g)
28.00 g
31.1%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
24,10 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
290 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483082932
Cena za kg:
24,10 zł/kg
Waga:
290 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483082932

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C i spożyć w ciągu 7 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Dworska 33, Górki Małe 95-080 Tuszyn


Adres producenta

BiFIX Wojciech Piasecki Sp. J. ul. Dworska 33, Górki Małe 95-080 Tuszyn www.zdroweherbaty.com.pl www.bifix.pl


Informacje producenta

Marka

Bifix


Marka standaryzowana

MarkaBifix

O producencie

Dbamy o rośliny Posiadamy własne plantacje Wszystko co najlepsze z owoców Mamy własne laboratorium Jesteśmy firmą rodzinną

Produkty z kategorii Z owoców leśnych

5.0
z 2 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy

200 g
38,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
21,39 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
Nowość
BIFIX Dżem z czarnego bzu (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 290 g

BIFIX

Dżem z czarnego bzu (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

290 g
22,03 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
Nowość
BIFIX Dżem z borówek amerykańskich (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 290 g

BIFIX

Dżem z borówek amerykańskich (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

290 g
24,10 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
Nowość
BIFIX Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru 290 g

BIFIX

Dżem jeżynowy o obniżonej zawartości cukru

290 g
24,10 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

25% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028
4.9
z 53 opinii

17% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029
5.0
z 60 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
119,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 29 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2029
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
159,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2029
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek)

30 g
216,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
134,75 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store