Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z cytrusami
BIFIX Herbatka owocowa - czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.)
Herbatka owocowa   czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.) BIFIX 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BIFIX Herbatka owocowa - czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.)

40 g
BIFIX
Poza UE

Cena4,89 zł
122,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbatki owocowe Premium produkowane są z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszych własnych plantacji. Codziennie dbamy o jakość i smak naszych produktów, prowadząc serie badań laboratoryjnych. Mamy wdrożony system jakości BRC i IFS. Nasze herbaty to kwintesencja owocowej natury, umieszczona w delikatnej, wysokogatunkowej saszetce, dzięki której produkt utrzymuje swój wyrazisty smak i aromat. To najlepszy napój dla Twojej całej rodziny. Oferujemy Ci szeroki wybór oryginalnych kompozycji smakowych, mocno owocowych. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych.


Cechy

gwarancja najwyższej jakości - W. Piasecki


BIFIX Herbatka owocowa - czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.07.2029
Dostępne warianty
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina z granatem(20 tor.)
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
255.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
13.00 g
5.0%
w tym cukry (g)
4.60 g
5.1%
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
122,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483000677
Cena za kg:
122,25 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483000677

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Torebkę herbatki umieścić w filiżance. Zalać wrzątkiem. Parzyć 3-5 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w szczelnym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Górki Małe, ul. Dworska 33, 95-080 Tuszyn


Pozostałe informacje

Masa netto: 20 x 2 g = 40 g e


Adres producenta

BiFIX Wojciech Piasecki sp. j. Górki Małe, ul. Dworska 33, 95-080 Tuszyn, tel.: +48 42 614 40 58, fax: +48 42 614 41 20, e-mail: bifix@bifix.pl, www.bifix.pl, www.zdroweherbaty.com.pl


Informacje producenta

Marka

Bifix


Marka standaryzowana

MarkaBifix

Podmarka

Podmarka Premium


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Herbatki owocowe Premium produkowane są z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszych własnych plantacji. Codziennie dbamy o jakość i smak naszych produktów, prowadząc serie badań laboratoryjnych. Mamy wdrożony system jakości BRC i IFS. Nasze herbaty to kwintesencja owocowej natury, umieszczona w delikatnej, wysokogatunkowej saszetce, dzięki której produkt utrzymuje swój wyrazisty smak i aromat. To najlepszy napój dla Twojej całej rodziny. Oferujemy Ci szeroki wybór oryginalnych kompozycji smakowych, mocno owocowych. Torebka wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego w warunkach przemysłowych.


O producencie

Rodzinna firma Siła tkwi w naturze Własne plantacje

Produkty z kategorii Z cytrusami

4.6
z 14 opinii
MINUTKA Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.) 56 g

MINUTKA

Herbata czarna o smaku cytryny (40 tor.)

56 g
71,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.5
z 2 opinii

19% taniej

CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z aromatem mango i cytrusami BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
14,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 20 opinii
HERBAPOL Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex. 60 g

HERBAPOL

Imbir z Pomarańczą i Pigwą 20 torebek ex.

60 g
103,17 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 48 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa - pomarańcza (20 tor. w sasz.)

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2029
4.9
z 33 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.) 38 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska z dodatkiem skórki cytrynowej (25 tor.)

38 g
231,32 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.8
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 34 g

LIPTON

Herbatka owocowa - grejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

34 g
293,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 24 opinii
LOYD TEA Herbatka owocowa - pomarańcza i grejpfrut (20 piramidek) 40 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - pomarańcza i grejpfrut (20 piramidek)

40 g
159,75 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
Nowość
BIFIX Herbatka owocowa - czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka owocowa - czerwona pomarańcza z pigwą (20 tor.)

40 g
122,25 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2029

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

25% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028
4.9
z 53 opinii

17% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
119,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 29 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2029
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
159,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2029
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek)

30 g
216,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
134,75 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store