Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki czekoladowe
WEDEL WW Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej
Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej WW WEDEL 227g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

WEDEL WW Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej

227 g
WEDEL
Polska

Cena19,49 zł
85,86 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu


WEDEL WW Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.03.2027
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2217.00 kJ
26.4%
Wartość energetyczna (kcal)
531.00 kcal
26.6%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
51.00 g
56.7%
Białko (g)
2.90 g
5.8%
Błonnik (g)
7.30 g
Sól (g)
0.19 g
3.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
85,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
227 g
Dostawca:
WEDEL
Marka:
WEDEL
EAN:
5901588403243
Cena za kg:
85,86 zł/kg
Waga:
227 g
Marka:
WEDEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WEDEL
EAN:
5901588403243

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Cukier, Czekolady mleczne 20,5 % (Cukier, Tłuszcz kakaowy, Miazga kakaowa, Mleko pełne w proszku, Serwatka w proszku (z mleka), Tłuszcz mleczny, Emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, Aromat), Mleko pełne w proszku, Listki waflowe 8,8 % (Mąka pszenna, Mąka żytnia, Zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, Jaja w proszku, Maltodekstryna, Emulgator: lecytyny sojowe, Substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu; Sól), Miazga kakaowa (7 %), Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz roślinny (palmowy), Serwatka w proszku (z mleka), Miazga z orzeszków arachidowych (1,5 %), Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Tłuszcz mleczny, Emulgator (lecytyny sojowe), Aromat. Czekolady mleczne: masa kakaowa minimum 32 % i 29 %, masa mleczna minimum 14 % i 17 %. Może zawierać orzechy.

Produkty z kategorii Cukierki czekoladowe

4.9
z 39 opinii
Tofflairs Cukierki karmelowo-czekoladowe 95 g

Tofflairs

Cukierki karmelowo-czekoladowe

95 g
47,26 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 6 opinii
WEDEL Mieszanka Bajeczna Cukierki orzechowe z wafelkami w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL

Mieszanka Bajeczna Cukierki orzechowe z wafelkami w czekoladzie deserowej

240 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 3 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

3 kg
43,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
WEDEL Bajeczny Cukierki w czekoladzie Bajeczny 3 kg

WEDEL Bajeczny

Cukierki w czekoladzie Bajeczny

3 kg
43,33 zł/kg
Frisco poleca
Cena129,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 90 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Trufle 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Trufle

245 g
57,10 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 20 opinii
DAIM Mini batoniki czekoladowe - cukierki 140 g

DAIM

Mini batoniki czekoladowe - cukierki

140 g
152,79 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 36 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 1 kg

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

1 kg
43,99 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2027
Nowość
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej 1 kg

ROSHEN

Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
Nowość
WEDEL WW Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej 227 g

WEDEL WW

Cukierki pumpkin spice w czekoladzie deserowej

227 g
85,86 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027

Produkty marki WEDEL

4.9
z 218 opinii
WEDEL Chałwa Królewska waniliowa 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska waniliowa

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2027
5.0
z 55 opinii
WEDEL CZEKOtubka Krem czekoladowy 50 g

WEDEL

CZEKOtubka Krem czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
5.0
z 317 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna gorzka 64%

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
4.9
z 49 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z orzechami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z orzechami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
4.9
z 53 opinii
WEDEL Pierrot Baton orzechowy 40 g

WEDEL Pierrot

Baton orzechowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 237 opinii
WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

WEDEL

Wafle torcikowe mini orzechowe

160 g
37,44 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
4.9
z 84 opinii
WEDEL Chałwa Królewska z bakaliami 50 g

WEDEL

Chałwa Królewska z bakaliami

50 g
59,80 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 167 opinii
WEDEL Czekolada klasyczna mleczna 90 g

WEDEL

Czekolada klasyczna mleczna

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
4.9
z 32 opinii
WEDEL Mieszanka Wedlowska Cukierki w czekoladzie deserowej 240 g

WEDEL Mieszanka Wedlowska

Cukierki w czekoladzie deserowej

240 g
62,46 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Krem Czekotubka o smaku WW klasyk 50 g

WEDEL

Krem Czekotubka o smaku WW klasyk

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store