Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Ziemniaki
Uniwersalne
FRISCO FRESH Ziemniaki obrane
Ziemniaki obrane FRISCO FRESH 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

FRISCO FRESH Ziemniaki obrane

1 kg
FRISCO FRESH
Polska

Cena7,09 zł
7,09 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 07.10.2026
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
nowości
Parametry
Cena za kg:
7,09 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222331300003
Cena za kg:
7,09 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PIOTR WYCHOWAŁEK
EAN:
1222331300003

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

2-7°C

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.7
z 5785 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne (1600g-2400g)

~2 kg
2,44 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.8
z 350 opinii
BIAŁUTY Ziemniaki jadalne czerwone 2 kg

BIAŁUTY

Ziemniaki jadalne czerwone

2 kg
3,00 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 265 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki żółte BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki żółte BIO

1 kg
7,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
12,39 zł/kg
Cena24,79 zł
Do koszyka
4.7
z 62 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki czerwone świeże BIO (1600g-2400g) 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki czerwone świeże BIO (1600g-2400g)

~2 kg
10,49 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
FRISCO FRESH Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Ziemniaki jadalne truflowo-fioletowe (480g-720g)

~600 g
29,32 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Nowość
FRISCO FRESH Ziemniaki obrane 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki obrane

1 kg
7,09 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store