Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Marmolady
SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa o sm. różanym
Marmolada wieloowocowa o sm. różanym SŁONECZNY OGRÓD 550g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa o sm. różanym

550 g
SŁONECZNY OGRÓD

Cena8,49 zł
15,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Marmolada twarda wieloowocowa o smaku różanym, doskonały dodatek do wypieków


SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa o sm. różanym


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.06.2028
Dostępne warianty
SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1065.00 kJ
12.7%
Wartość energetyczna (kcal)
251.00 kcal
12.6%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
60.00 g
66.7%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
15,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
550 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
EAN:
5902241702826
Cena za kg:
15,44 zł/kg
Waga:
550 g
Marka:
SŁONECZNY OGRÓD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902241702826

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Najlepiej spożyć przed: data podana na wieczku. Przechowywać w temperaturze od 0 ℃ do +30 ℃.

Minimalna temperatura przechowywania: 5 stopni Celsjusza

Maksymalna temperatura przechowywania: 25 stopni Celsjusza

Produkty z kategorii Marmolady

4.9
z 24 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z pomarańczy 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z pomarańczy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
4.9
z 17 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Marmolada z czarnej porzeczki 200 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Marmolada z czarnej porzeczki

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
Nowość
SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa o sm. różanym 550 g

SŁONECZNY OGRÓD

Marmolada wieloowocowa o sm. różanym

550 g
15,44 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028
Nowość
SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa 550 g

SŁONECZNY OGRÓD

Marmolada wieloowocowa

550 g
14,53 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028

Produkty marki SŁONECZNY OGRÓD

4.9
z 119 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym 400 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory krojone (bez skórki) w soku pomidorowym

400 g
8,97 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028
4.9
z 14 opinii
SŁONECZNY OGRÓD Pomidory suszone w oleju z ziołami 155 g

SŁONECZNY OGRÓD

Pomidory suszone w oleju z ziołami

155 g
59,94 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2028
Nowość
SŁONECZNY OGRÓD Marmolada wieloowocowa 550 g

SŁONECZNY OGRÓD

Marmolada wieloowocowa

550 g
14,53 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store