Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Cukierki twarde
ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem
Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem ROSHEN 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem

1 kg
ROSHEN
Ukraina

Cena31,99 zł
31,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Toffelini - czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem Toffelini to wyborne czekoladowe toffee o wyrazistym karmelowo-kakaowym charakterze. Delikatny, słodki smak czekoladowego ciągnącego toffee i przyjemna kremowa konsystencja kakaowego nadzienia sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla osób, które lubią lubią toffee w różnych wydaniach


ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.08.2027
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2090.00 kJ
24.9%
Wartość energetyczna (kcal)
500.00 kcal
25.0%
Tłuszcz (g)
27.20 g
38.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.30 g
81.5%
Węglowodany (g)
59.00 g
22.7%
w tym cukry (g)
44.90 g
49.9%
Białko (g)
3.90 g
7.8%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
31,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
Marka:
ROSHEN
EAN:
4823077644405
Cena za kg:
31,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
ROSHEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
EAN:
4823077644405

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Cukierki twarde

4.8
z 65 opinii
WEDEL Landryny Cukierki o smakach owocowych 90 g

WEDEL Landryny

Cukierki o smakach owocowych

90 g
38,78 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
4.9
z 91 opinii
WERTHER'S ORIGINAL Tradycyjne cukierki śmietankowe 90 g

WERTHER'S ORIGINAL

Tradycyjne cukierki śmietankowe

90 g
66,56 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 120 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Kukułka 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Kukułka

105 g
54,19 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 66 opinii
WAWEL Cukierki nadziewane karmelki Raczki 105 g

WAWEL

Cukierki nadziewane karmelki Raczki

105 g
54,19 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 1 opinii
PURE&GOOD Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z melisą lawendą owocami leśnymi bez cukru

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 2 opinii
PURE&GOOD Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru 50 g

PURE&GOOD

Cukierki z dziką różą imbirem propolisem bez cukru

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2027
5.0
z 14 opinii
CHUPA CHUPS Korale z cukierków pudrowych 18 g

CHUPA CHUPS

Korale z cukierków pudrowych

18 g
93,89 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 21 opinii
HALLS Mieszanka cukierków o smaku owocowym 34 g

HALLS

Mieszanka cukierków o smaku owocowym

34 g
111,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
Nowość
ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem 1 kg

ROSHEN

Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

Produkty marki ROSHEN

Nowość
ROSHEN Lizaki halloween 920 g

ROSHEN

Lizaki halloween

920 g
21,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
Nowość
ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej 1 kg

ROSHEN

Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027
Nowość
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej 1 kg

ROSHEN

Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
ROSHEN BIM BOM Karmelki z nadzieniem owocowym 1 kg

ROSHEN BIM BOM

Karmelki z nadzieniem owocowym

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store