Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Pozostałe
HORTEX Sok jabłkowy 100%
Sok jabłkowy 100% - Hortex bogaty smak z wyselekcjonowanych odmian jabłek.
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.5
z 2 opinii

HORTEX Sok jabłkowy 100%

2 l
HORTEX
1 szt.6 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sok jabłkowy 100% Hortex to wyśmienity, intensywnie owocowy sok wyprodukowany z zagęszczonego soku, z soczystych jabłek z polskich sadów.

Sok Hortex to produkt pozbawiony cukrów, pasteryzowany. Swoją słodycz zawdzięcza wyłącznie naturalnym cukrom, które występują w owocach. Doskonale gasi pragnienie i orzeźwia. Jest zdrową alternatywą dla sztucznie dosładzanych napojów. Sok jabłkowy harmonizuje smakowo z alkoholami i nadaje się do drinków To sok odpowiedni także dla dzieci.

Sok Hortex – najważniejsze cechy:

  • W 100% naturalny
  • Delikatny, wyważony smak
  • Aromatyczny, skoncentrowany
  • Pojemność opakowania: 2 l

Cechy

źródło witaminy C

źródło witaminy C


HORTEX Sok jabłkowy 100%


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
182.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
10.60 g
4.1%
w tym cukry (g)
10.10 g
11.2%
Białko (g)
0.10 g
0.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HORTEX
EAN:
5900500025600
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
2 l
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900500025600

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad pochodzi z soku i nie stanowi wady.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

2


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa


Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC


Adres producenta

Hortex Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa www.sokihortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

FSC


Opis produktu

Wyśmienity, klarowny 100 % Sok Jabłkowy kuszący klasycznym smakiem najlepszych polskich jabłek! Szukasz sposobu na lekkie orzeźwienie? Mamy na to sposób! Szklanka soku jabłkowego. Źródło witaminy C. Sok na dobry dzień Potrzebujesz lekkiego orzeźwienia? Mamy na to sposób! Szklanka soku jabłkowego Źródło witaminy C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml soku dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 410 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
5,69 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 188 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% 1 l

HORTEX

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 68 opinii
TYMBARK jabłko Sok 100% 200 ml

TYMBARK

jabłko Sok 100%

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 8 opinii
KUBUŚ 100% sok jabłkowy 300 ml

KUBUŚ

100% sok jabłkowy

300 ml
10,63 zł/l
Cena3,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 26 opinii
TARCZYN Jabłko Sok 100% 300 ml

TARCZYN

Jabłko Sok 100%

300 ml
11,30 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 10 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 1 l

CAPPY

Napój jabłko nektar

1 l
7,89 zł/l
Cena7,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 8 opinii
LEON Sok 100% jabłko 200 ml

LEON

Sok 100% jabłko

200 ml
13,45 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
FORTUNA Sok 100% jabłkowy 2 l

FORTUNA

Sok 100% jabłkowy

2 l
4,64 zł/l
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 9 opinii
HORTEX Sok 100% Jabłko PET 1 l

HORTEX

Sok 100% Jabłko PET

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 330 ml

CAPPY

Napój jabłko nektar

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 3 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok jabłkowy 100% PET

300 ml
12,97 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 304 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 104 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.7
z 27 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.8
z 48 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
15,76 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 200 opinii
HORTEX Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
17,98 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store