Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Cebula, czosnek, por
Por
FRISCO FRESH Por obrany
Por obrany - Frisco Fresh. Cenne warzywo w przystępnej formie.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 251 opinii

FRISCO FRESH Por obrany

500 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena promocyjna11,19 zł
22,38 zł/kg
11,19 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Por to warzywo, które od lat znajduje zastosowanie w naszej kuchni. Cenione jest nie tylko ze względu na swoje walory smakowe, ale również odżywcze i bogactwo witamin i związków mineralnych.

W jego łodydze znajdziemy bowiem między innymi witaminy z grupy B, C, A, E, PP a także sole mineralne, w tym wapń, fosfor, potas, sód, czy żelazo.

Obrane łodygi pora możemy wykorzystać w postaci surowej jako składnik surówek. Gotowany z innymi warzywami tworzy natomiast niezwykle aromatyczny bulion, stanowiący bazę pod różne zupy i sosy. Jest też idealny do dań mięsnych, z którymi można go smażyć, prużyć i piec. 

*Podana waga produktu jest orientacyjna 


FRISCO FRESH Por obrany


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
251 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo pora w porze
16.02.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku!
07.02.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bo lubię
12.06.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna wersja, świeże
21.04.2025
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
OK OK OK
22.01.2025
0
0
Malwina
zweryfikowano
Zgłaszam
bez zastrzezen
24.10.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie pory uwielbiam. Czyściutkie, mięsiste, umyte. Doskonale w smaku!
13.03.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Super opakowanie, idealna ilość
04.03.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
27.02.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Niby jeszcze w terminie, ale brzegi już obeschnięte...
21.02.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Swietny
31.01.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Równe kawałki, świeże
25.12.2023
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży, dobrej jakości, zdrowy do kanapek
07.12.2023
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze świeże
05.12.2023
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży . Emilia
05.12.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
niezbyt świeże, ale nadal użyteczne
21.11.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok! Poprzednio kupione pory zachowały wysoką jakość przez ponad tydzień (po tym czasie już były zużyte 😊). Pozdrawiam!
17.11.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
W całości do wykorzystania. Szkoda, że tak drogo.
13.11.2023
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pory świeże i doskonałe do zupy porowej.
30.10.2023
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
łady, świeży
30.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222324300010
Cena za kg:
22,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222324300010

Produkty z kategorii Por

4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 251 opinii
FRISCO FRESH Por obrany 500 g

FRISCO FRESH

Por obrany

500 g
22,38 zł/kg
Cena promocyjna11,19 zł
11,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store