Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Niegazowana
Powyżej 1l
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna
Naturalna niegazowana woda mineralna Cisowianka
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 584 opinii

CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna

1.5 l
CISOWIANKA

friscontowa cena
Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiednia ilość dostarczanych organizmowi mikroelementów jest kluczowa dla jego prawidłowego funkcjonowania. Jednym z pierwiastków, który w nadmiarze szkodzi, jest sód – obecny niemal we wszystkich produktach, jakie spożywamy na co dzień. Woda, którą pijemy, powinna więc być niskosodowa. Naturalna woda mineralna Cisowianka, wydobywana w okolicach Nałęczowa na Lubelszczyźnie, charakteryzuje się bardzo niską zawartością sodu, dzięki czemu obniża ryzyko nadciśnienia i zawału serca. Jest przy tym bogata w wapń i magnez, dzięki czemu pomaga uzupełnić powstałe przez intensywny tryb życia niedobory tych substancji w naszym organizmie.


CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna


Produkt wycofany
Tagi
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
584 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MONIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio tylko ją pije
10.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z niewielu wód od polskiego producenta. 💪👍️
30.11.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
22.11.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Piję dużo wody i bardzo lubię Cisowiankę
09.11.2025
0
0
Celina
zweryfikowano
Zgłaszam
Woda, którą lubię i stale piję. Dostarczona jeszcze bez kaucji.
20.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
06.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze kupuje tę matke
03.10.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam.
08.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra woda
26.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Cisowianka jest najlepsza bo z Lubelszczyzny
20.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
17.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.
14.05.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💯💯👍️
14.04.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️❤️🚀🚀❤️💪
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
Marka:
CISOWIANKA
EAN:
5902078000201
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
CISOWIANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAŁĘCZÓW ZDRÓJ
EAN:
5902078000201

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data poniżej nakrętki. Zalecenia magazynowe: miejsce suche, zadaszone, wolne od zapachów. Chronić przed przemrożeniem i nasłonecznieniem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Drzewce 35, 24-150 Nałęczów


Adres producenta

Nałęczów Zdrój sp. z o.o. Drzewce 35, 24-150 Nałęczów www.cisowianka.pl


Informacje producenta

Marka

Cisowianka


Marka standaryzowana

MarkaCisowianka

Opis produktu

Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Napowietrzana i filtrowana. Ujęcie Cisowianka. Butelkowana u źródła przez producenta pH 7 neutralne.


O marce

Cisowianka Marka Uzdrowiskowa - 1771 Mecenas Towarzystwa Przyjaciół Nałęczowa

Produkty z kategorii Powyżej 1l

4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 56 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 47 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,19 zł/l
19,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 30 opinii
ALCALIA Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana 1 l

ALCALIA

Naturalna woda mineralna naturalnie alkaiczna niegazowana

1 l
2,49 zł/l
Cena promocyjna2,49 zł
2,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 87 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 1 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

1 l
2,99 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2027
5.0
z 1 opinii
MUSZYNA ZDRÓJ Woda wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

MUSZYNA ZDRÓJ

Woda wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,26 zł/l
11,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,90 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 571 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany woda źródlana

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
4.9
z 118 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 9 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

9 l
1,46 zł/l
Cena13,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
5.0
z 349 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 5 l

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,06 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2028
4.9
z 367 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 56 opinii
KINGA PIENIŃSKA Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 9 l

KINGA PIENIŃSKA

Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa

9 l
1,93 zł/l
Cena17,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
4.9
z 180 opinii
KRYSZTAŁ ŻYWIECKI Woda źródlana niegazowana 5 l

KRYSZTAŁ ŻYWIECKI

Woda źródlana niegazowana

5 l
1,10 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
5.0
z 95 opinii
MAGNESIA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

MAGNESIA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,39 zł/l
Cena21,54 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 34 opinii
STAROPOLANKA Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana 1.5 l

STAROPOLANKA

Woda mineralna średniozmineralizowana niegazowana

1.5 l
2,19 zł/l
Cena3,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 57 opinii
Jurajska Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

Jurajska

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,59 zł/l
Cena14,34 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
3,09 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 22 opinii
KROPLA BESKIDU Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

KROPLA BESKIDU

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
2,33 zł/l
Cena20,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 36 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

1 l
2,39 zł/l
Cena2,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 11 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana Active 1 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana Active

1 l
2,49 zł/l
Cena2,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2028
5.0
z 16 opinii
WIELKA PIENIAWA Wielka Pieniawa 1.5 l

WIELKA PIENIAWA

Wielka Pieniawa

1.5 l
2,59 zł/l
Cena3,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
5.0
z 4 opinii
ACQUA PANNA Woda mineralna niegazowana 1 l

ACQUA PANNA

Woda mineralna niegazowana

1 l
6,49 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 24 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
3,03 zł/l
Cena18,19 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1.5 l
7,59 zł/l
Cena11,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 2 opinii
EVIAN Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

EVIAN

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
10,29 zł/l
Cena10,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2028
5.0
z 2 opinii
FIJI Woda Artezyjska 1 l

FIJI

Woda Artezyjska

1 l
15,09 zł/l
Cena15,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
Ursu9 Woda alkaliczna niegazowana Cristiano Ronaldo 1.5 l

Ursu9

Woda alkaliczna niegazowana Cristiano Ronaldo

1.5 l
5,39 zł/l
Cena8,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2028

Produkty marki CISOWIANKA

4.9
z 367 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 9 l

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

9 l
1,66 zł/l
Cena14,94 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 172 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 9 l

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

9 l
1,79 zł/l
Cena16,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
4.9
z 94 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 9 l

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

9 l
1,79 zł/l
Cena16,14 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 92 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

700 ml
8,13 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028
4.8
z 109 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca 700 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca

700 ml
3,84 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
4.9
z 148 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 700 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

700 ml
7,56 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-07-2028
5.0
z 13 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana 700 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana

700 ml
3,84 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 64 opinii
CISOWIANKA Naturalna niegazowana woda mineralna 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna niegazowana woda mineralna

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 13 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 51 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana 500 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana

500 ml
4,18 zł/l
Cena2,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
5.0
z 20 opinii
CISOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 700 ml

CISOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

700 ml
3,99 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2027
5.0
z 39 opinii
CISOWIANKA Classique Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło) 300 ml

CISOWIANKA Classique

Naturalna woda mineralna niegazowana (szkło)

300 ml
14,63 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-08-2028
5.0
z 32 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca (szkło) 300 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca (szkło)

300 ml
15,30 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2028
5.0
z 38 opinii
CISOWIANKA Perlage Naturalna woda mineralna musująca - puszka 330 ml

CISOWIANKA Perlage

Naturalna woda mineralna musująca - puszka

330 ml
6,33 zł/l
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 11 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 300 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

300 ml
14,63 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2028
5.0
z 50 opinii
CISOWIANKA Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło) 700 ml

CISOWIANKA

Naturalna woda mineralna silnie gazowana (szkło)

700 ml
8,13 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store