Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Jabłka i gruszki
Jabłka uniwersalne
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)
Jabłka krajowe - Frisco Organic
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 242 opinii

FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
FRISCO ORGANIC
Polska

Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł/kg
11,99 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Jabłka to kopalnia witamin, błonnika i innych substancji odżywczych wzmacniających układ odpornościowy. Są skarbnicą węglowodanów prostych, które bardzo szybko przenikają do krwi i stanowią zastrzyk energii dla zmęczonego ustroju.

Odmiana: Champion

Klasa 2

Numer certyfikatu: PL-EKO-07-07904


FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
242 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
14%
3
3%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczone są wyśmienite i dietetyczne 💪
31.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłonowski wielkości piłek pimpagowych- zmęczone długim przechowywanie natomiast CENA K O S M I C Z N A🔥
08.02.2026
1
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
takie trochę lichawe - malutkie.
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jablka bardzo smaczne ale tez bardzo miekkie
03.12.2025
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i zdrowe.
26.11.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
30.10.2025
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kwasne i gruba skora. Zupelnie inne niz ostatnio kupilam.
20.03.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, twarde
12.03.2025
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze jabłka na rynku.
05.03.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo świeże, jędrne, bardzo smaczne
18.02.2025
1
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jablkz te są ostatnio tak drogie że należałoby ob hodzic się z nimi delikatniej. Są poobijane i to prawie wszystkid
23.12.2024
0
0
stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
swieze zdrowe
18.12.2024
0
0
Koleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety już któryś raz dostajemy poobijane jabłka, przez co bardzo szybko się psują
18.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo bardzo dobre.
25.10.2024
0
0
Stanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, ale byt duże.
20.10.2024
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne chrupkie
26.06.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
21.06.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość , no i co ważne nasze krajowe . Polecam
06.05.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka były obtłuczone i dość szybko zaczęły się psuć. W smaku ok.
29.04.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jabłka są smaczne i wyglądają apetycznie. Zanim zostaną zjedzone, mogą dekorować pomieszczenie, kuchnię lub pokój.
04.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
22223255
Cena za kg:
11,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET_FRESH
EAN:
22223255

Produkty z kategorii Jabłka uniwersalne

4.8
z 2986 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,86 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna3,89 zł
3,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 566 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Gala (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Jabłka Gala (480g-720g)

~600 g
4,98 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
2,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
11,99 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.6
z 362 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 206 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 198 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 141 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii

18% taniej

FRISCO ORGANIC Szpinak BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak BIO

100 g
81,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 480 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,29 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,09 zł
11,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 153 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory MIX BIO 250� g

FRISCO ORGANIC

Pomidory MIX BIO

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
15,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 44 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
FRISCO ORGANIC Cebula czerwona BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula czerwona BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,79 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 187 opinii
FRISCO ORGANIC Włoszczyzna BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Włoszczyzna BIO

500 g
32,78 zł/kg
Cena promocyjna16,39 zł
16,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 118 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki bataty słodkie BIO (800g-1200g)

~1 kg
19,49 zł/kg
Cena promocyjna19,49 zł
17,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store