Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
ALPRO Napój sojowy oryginalny
Napój sojowy z dodatkiem wapnia - Alpro Soya
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 105 opinii

ALPRO Napój sojowy oryginalny

8 l
ALPRO
1 szt.8 szt.

Cena79,92 zł
9,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu



ALPRO Napój sojowy oryginalny


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.07.2027
Dostępne warianty
ALPRO Napój sojowy bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
8 l
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188140696
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
8 l
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188140696

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
6,99 zł/l
7,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
5.0
z 5 opinii
ALPRO Napój sojowy o smaku banana 1 l

ALPRO

Napój sojowy o smaku banana

1 l
8,81 zł/l
8,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 18 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
18,44 zł/l
4,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 9 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku karmelu i kawy

250 ml
18,44 zł/l
4,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
8,59 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 143 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,49 zł/l
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
4.9
z 105 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
5.0
z 9 opinii
ALPRO Napój kokosowo-sojowy o smaku matcha 1 l

ALPRO

Napój kokosowo-sojowy o smaku matcha

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
17,96 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027

Produkty marki ALPRO

5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 81 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 55 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
4.9
z 76 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
9,50 zł/l
4,26 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
6,99 zł/l
7,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
5.0
z 5 opinii
ALPRO Napój sojowy o smaku banana 1 l

ALPRO

Napój sojowy o smaku banana

1 l
8,81 zł/l
8,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 38 opinii
ALPRO Napój migdałowy 1 l

ALPRO

Napój migdałowy

1 l
12,29 zł/l
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store