Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Sojowe
ALPRO Napój sojowy czekoladowy
Alpro Soya - Napój sojowy czekoladowy. Gwarancja najwyższej jakości.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

ALPRO Napój sojowy czekoladowy

250 ml
ALPRO

Cena4,49 zł
17,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój sojowy czekoladowy Alpro to roślinny produkt, który nie zawiera laktozy, glutenu ani substancji pochodzenia zwierzęcego. Mleko sojowe powstaje wyłącznie na bazie roślin, jest bogate w białko, wapń oraz witaminę B2. Świetnie smakuje z płatkami owsianymi lub musli, może być także bazą sycącego koktajlu.

Napój sojowy czekoladowy Alpro 1 l


Cechy

Przepysznie czekoladowy smak

Bogate w białko roślinne

Źródło wapnia, i witamin B2, D

100% roślinny

Naturalnie bez laktozy

Bezglutenowy

Soja wolna od modyfikacji genetycznych


ALPRO Napój sojowy czekoladowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.08.2027
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
257.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
61.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
7.90 g
3.0%
w tym cukry (g)
7.60 g
8.4%
Błonnik (g)
0.90 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak, gęstość i wygodne opakowanie - zabieram na wycieczki z przedszkolakiem
02.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Ilona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.04.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Adrianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
DANONE
Marka:
ALPRO
EAN:
5411188082637
Cena za kg:
17,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
ALPRO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DANONE
EAN:
5411188082637

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przed otwarciem wstrząsnąć. Można stosować na gorąco lub zimno.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1 °C do +7 °C, nie dłużej niż 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa


Adres producenta

Danone sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa 801 331 133, info.polska@alpro.com


Informacje producenta

Marka

Alpro


Marka standaryzowana

MarkaAlpro

Opis produktu

Przepysznie czekoladowy smak Bogaty w białko roślinne Źródło wapnia i witamin B2, D2 100 % roślinny Naturalnie bez laktozy Bezglutenowy Soja wolna od modyfikacji genetycznych Nasz klasyk wśród napojów smakowych - Napój Sojowy Alpro to roślinna alternatywa dla mleka o przepysznie czekoladowym smaku. Powstaje w 100 % na bazie roślin. Nie znajdziesz w nim laktozy ani glutenu. Jest źródłem witamin: B2 oraz D2, zawiera także wysokiej jakości białko roślinne i wapń. Produkowany z soi wolnej od modyfikacji genetycznych. Dodaj go do swoich ulubionych płatków, przygotuj koktajl i ciesz się chwilą słodyczy o każdej porze dnia!


O marce

Alpro. Roślinnie, zawsze pysznie!

Produkty z kategorii Sojowe

5.0
z 29 opinii
NATUMI Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO 1 l

NATUMI

Napój Sojowy Naturalny bezglutenowy BIO

1 l
7,49 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
6,99 zł/l
7,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
5.0
z 5 opinii
ALPRO Napój sojowy o smaku banana 1 l

ALPRO

Napój sojowy o smaku banana

1 l
8,81 zł/l
8,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 21 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.9
z 17 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
18,44 zł/l
4,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
8,59 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
4.9
z 83 opinii
ALPRO Napój sojowy waniliowy 1 l

ALPRO

Napój sojowy waniliowy

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
4.9
z 142 opinii
ALPRO Napój sojowy bez cukru 1 l

ALPRO

Napój sojowy bez cukru

1 l
9,49 zł/l
friscontowa cena
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.9
z 104 opinii
ALPRO Napój sojowy oryginalny 1 l

ALPRO

Napój sojowy oryginalny

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
5.0
z 9 opinii
ALPRO Napój kokosowo-sojowy o smaku matcha 1 l

ALPRO

Napój kokosowo-sojowy o smaku matcha

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 37 opinii
ALPRO Napój sojowy czekoladowy 250 ml

ALPRO

Napój sojowy czekoladowy

250 ml
17,96 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2027
5.0
z 2 opinii
ISOLA BIO Napój sojowy bezglutenowy BIO 1 l

ISOLA BIO

Napój sojowy bezglutenowy BIO

1 l
11,59 zł/l
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027

Produkty marki ALPRO

5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
4.8
z 78 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 500 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

500 ml
9,50 zł/l
4,26 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 88 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.9
z 54 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano-sojowy o smaku waniliowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
5.0
z 50 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr o smaku wanilii

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 80 opinii
ALPRO Skyr Style Produkt sojowy bez cukru 400 g

ALPRO Skyr Style

Produkt sojowy bez cukru

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 22 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku waniliowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 21 opinii
ALPRO Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym 1 l

ALPRO

Napój sojowy wysokobiałkowy o smaku czekoladowym

1 l
9,23 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
5.0
z 5 opinii
ALPRO Napój sojowy o smaku banana 1 l

ALPRO

Napój sojowy o smaku banana

1 l
8,81 zł/l
8,81 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 74 opinii
ALPRO Produkt sojowy w stylu skyr mango 150 g

ALPRO

Produkt sojowy w stylu skyr mango

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 17 opinii
ALPRO Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml

ALPRO

Wysokobiałkowy napój sojowy o smaku czekoladowym

250 ml
18,44 zł/l
4,61 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 35 opinii
ALPRO Barista Napój sojowy o smaku naturalnym 1 l

ALPRO Barista

Napój sojowy o smaku naturalnym

1 l
6,99 zł/l
7,34 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store