Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Całe (obrane)
KRESTO Orzechy włoskie
Orzechy włoskie KRESTO 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 123 opinii

KRESTO Orzechy włoskie

100 g
KRESTO
Ukraina

Cena8,99 zł
89,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy włoskie często są nazywane jako pokarm dla mózgu, ponieważ dostarcza mu wszystkich, tak cennych składników do prawidłowego funkcjonowania. Zawierają bardzo duże ilości kwasów tłuszczowych omega - 3, a także błonnik, witaminy z grupy B, magnez, przeciwutleniacze (witaminę E), co korzystnie wpływa na zdrowie. Zalecane osobom cierpiącym na zaparcia, ponieważ mają działanie przeczyszczające, a także u pacjentów z chorobami wątroby. Orzechy zapobiegają nadciśnieniu tętniczemu, ich regularne jedzenieto skuteczna profilaktyka przed chorobami krążenia. Zawarty kwas elagowy wzmacnia odporność organizmu i zapobiega niektórym nowotworom.


Cechy

dorodne orzechy

orzechy bez łupin

idealne do wypieków


KRESTO Orzechy włoskie


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.04.2027
Dostępne warianty
KRESTO Orzechy nerkowca
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2847.00 kJ
33.9%
Wartość energetyczna (kcal)
690.00 kcal
34.5%
Tłuszcz (g)
64.00 g
91.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.40 g
27.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
14.00 g
28.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
123 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy nie wyglądają na produkt z wyższej a nawet średniej półki. Zapach nie przypomina włoskie orzechów. Rozumiem że to nie państwo jesteście producentem ale moze warto zwrócić uwagę na jakość...
07.02.2026
2
0
Emil
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy mają zjełczały zapach i smak.
30.05.2025
2
0
Alex
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzechy są zgniłe i mają plamy
18.04.2025
2
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451016102
Cena za kg:
89,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451016102

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Przemysłowa 8 96-100 Skierniewice


Adres producenta

VOG Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 8 96-100 Skierniewice tel.: 46 835 14 40 www.vog.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pomimo dołożonych wszelkich starań orzechy mogą sporadycznie zawierać fragmenty łupin.


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Orzechy włoskie KRESTO są idealnym sposobem na szybką przekąskę pomiędzy posiłkami. Dobrze sprawdzą się również jako dodatek do śniadań, deserów lub sałatek, nadając potrawom ciekawy smak.


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Orzechy włoskie KRESTO są idealnym sposobem na szybką przekąskę pomiędzy posiłkami. Dobrze sprawdzą się również jako dodatek do śniadań, deserów lub sałatek, nadając potrawom ciekawy smak.

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

4.9
z 123 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
103,90 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 37 opinii
BIO PLANET Orzechy włoskie BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy włoskie BIO

100 g
109,90 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 28 opinii

30% taniej

KRESTO Mango suszone 70 g

KRESTO

Mango suszone

70 g
99,86 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 37 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 24 opinii
KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
16,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.8
z 33 opinii

15% taniej

KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
14,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii
KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.6
z 12 opinii
KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
22,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 18 opinii

22% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
126,90 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
592,67 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
599,33 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 48 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
639,33 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 18 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (grys)

15 g
626,00 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store