Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże bułki
Razowe i pełnoziarniste
TRIMAR Bułka grahamka
Bułka grahamka TRIMAR 70g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 86 opinii

TRIMAR Bułka grahamka

70 g
TRIMAR
Polska

Cena1,19 zł
17,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bułka z mąką graham Inter Europol ma charakterystyczny, lekko kwaskowaty i bogaty smak. Pasuje do kanapek, sałatek, ale także do zup i dań jednogarnkowych typu leczo lub bigos. Bułka grahamka jest wypiekana na bazie mąki z pełnego przemiału o grubej strukturze z dodatkiem drożdży, wody i soli. To świeże pieczywo nie zawiera polepszaczy smaku, stabilizatorów i zagęstników. Jest za to bogate w błonnik, witaminy z grupy B i ma niski indeks glikemiczny.

Bułka z mąką graham Inter Europol 70 g


TRIMAR Bułka grahamka


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1056.00 kJ
12.6%
Wartość energetyczna (kcal)
252.00 kcal
12.6%
Tłuszcz (g)
2.70 g
3.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
3.40 g
3.8%
Białko (g)
8.60 g
17.2%
Błonnik (g)
5.00 g
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
86 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
10%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
**Bułka z mąką graham** No i proszę 😄 Człowiek kupuje grahamkę, od razu czuje się zdrowiej, mądrzej i prawie gotowy biegać maratony. A potem siedzi i je ją z masłem jak zwykły dzik 😄 Ale uczciwie — dobra jest, no.
28.06.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamówiłem ją totalnie przypadkiem… a mam wrażenie, że to ona zamówiła mnie. Otwieram paczkę, patrzę — zwykła bułka. Biorę kęs… i nagle cisza. Jakby świat zrobił pauzę, a ja siedzę i analizuję sens życia między jednym gryzem a drugim. Ta bułka nie jest dodatkiem — ona jest wydarzeniem. Lekko orzechowa, sprężysta, jakby ktoś wziął wszystko co dobre w pieczywie i powiedział „robimy to porządnie”. W pewnym momencie złapałem się na tym, że jem ją powoli, z szacunkiem, jakby to był limitowany drop, który zaraz zniknie z rynku. Gdyby bułki miały status VIP, ta miałaby własną ochronę i kolejkę przed wejściem.
15.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Często kupuję.👍️
21.07.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
19.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża ale mało wypieczona i słabo grahamowa
25.06.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
ok może być , utrzymuje świezośc po 2 dniach
10.03.2025
0
0
iwoma
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża
24.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, świeże.
13.12.2024
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku 🙂
02.02.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
bułka "gliniasta"
31.01.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo zawsze świeże
11.12.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość
04.09.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieza
31.05.2023
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża
25.02.2023
0
0
Mm
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo dotarło starannie zapakowane. A bułki jak bułki, jakość sklepowa
20.11.2022
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
04.09.2022
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
22.08.2022
0
0
MAREK
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
13.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
Marka:
TRIMAR
EAN:
5903111327880
Cena za kg:
17,00 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
TRIMAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
EAN:
5903111327880

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w warunkach pokojowych


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Inter Europol S.A. ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki, Polska



Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Mąka (PSZENNA, PSZENNA graham 29%), woda, drożdże, cukier, sól, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy


Warunki przechowywania

Przechowywać w warunkach pokojowych

Produkty z kategorii Razowe i pełnoziarniste

4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
29,08 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.8
z 267 opinii
PUTKA Bułka Grahamka 65 g

PUTKA

Bułka Grahamka

65 g
18,31 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
41,81 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 86 opinii
TRIMAR Bułka grahamka 70 g

TRIMAR

Bułka grahamka

70 g
17,00 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka

Produkty marki TRIMAR

4.8
z 250 opinii
TRIMAR Kajzerka 50 g

TRIMAR

Kajzerka

50 g
13,80 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
4.8
z 104 opinii
TRIMAR Chleb Farmera - krojony 470 g

TRIMAR

Chleb Farmera - krojony

470 g
14,45 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store