Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Jaśminowy
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)
Ryż jaśminowy - Kupiec
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 105 opinii

KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
KUPIEC
Kambodża
1 szt.6 szt.

Cena6,59 zł
16,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż jaśminowy jest ryżem długoziarnistym. Ma śnieżnobiały kolor i charakterystyczny aromat. Ryż jaśminowy jest bardzo delikatny w smaku. Stosuje się go nie tylko do potraw mięsnych, ale także do dań z warzywami oraz do dań na słodko.


Cechy

Polska Marka

wysoka jakość zbóż


KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1500.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
354.00 kcal
17.7%
Tłuszcz (g)
0.70 g
1.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
78.90 g
30.3%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Błonnik (g)
2.40 g
Białko (g)
6.70 g
13.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
105 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok👍️💪
27.05.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię i tylko ten kupuję
06.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziękuję , ryż,smaczny
02.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
Marka:
KUPIEC
EAN:
5902172000329
Cena za kg:
16,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
KUPIEC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KUPIEC SPÓŁKA Z OGRA
EAN:
5902172000329

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Jedną torebkę włożyć do 1 litra wrzątku. Dodać szczyptę soli. Gotować pod przykryciem. Wyjąć, odsączyć i rozciąć torebkę.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów Polska


Adres producenta

Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia, ul. Kupiecka 17, 62-513 Krzymów Polska kupiec@kupiec.pl www.kupec.pl


Informacje producenta

Marka

Kupiec


Marka standaryzowana

MarkaKupiec

Opis produktu

Ryż jaśminowy jest ryżem długoziarnistym. Ma śnieżnobiały kolor i charakterystyczny aromat. Ryż jaśminowy jest bardzo delikatny w smaku. Stosuje się go nie tylko do potraw mięsnych, ale także do dań z warzywami oraz do dań na słodko.


O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl


Dodatkowe informacje

Zielone curry z ryżem jaśminowym i tajską bazylią Znajdź inspirujące przepisy na www.kupiec.pl/blog/ instagram.com/kupiec.pl facebook.com/kupiec.pl youtube.com/kupiec.pl

Produkty z kategorii Jaśminowy

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 105 opinii
KUPIEC Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
19,47 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
4.9
z 17 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż jaśminowy (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż jaśminowy (4x125g)

500 g
32,78 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-08-2028
4.9
z 64 opinii
BRITTA Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
5.0
z 49 opinii
KRESTO HoReCa Ryż jaśminowy XXL 2 kg

KRESTO HoReCa

Ryż jaśminowy XXL

2 kg
11,24 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028

Produkty marki KUPIEC

4.9
z 225 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 146 opinii
KUPIEC Płatki owsiane błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane błyskawiczne

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 124 opinii
KUPIEC Płatki owsiane górskie 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane górskie

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 70 opinii
KUPIEC Płatki owsiane zwykłe 400 g

KUPIEC

Płatki owsiane zwykłe

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 13 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i cynamonem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 23 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z maliną i żurawiną (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z maliną i żurawiną (instant)

50 g
47,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,39 zł
2,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka z jabłkiem i bananem (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z jabłkiem i bananem (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 12 opinii
KUPIEC Płatki jęczmienne błyskawiczne 400 g

KUPIEC

Płatki jęczmienne błyskawiczne

400 g
10,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Co�ś na ząb Owsianka z truskawkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka z truskawkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 18 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka ze śliwkami (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka ze śliwkami (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka nocna o sm. czekolady pistacjowej z chia (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka nocna o sm. czekolady pistacjowej z chia (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
KUPIEC Coś na ząb Owsianka nocna o sm. szarlotki z chia (instant) 50 g

KUPIEC Coś na ząb

Owsianka nocna o sm. szarlotki z chia (instant)

50 g
51,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 100 opinii
KUPIEC Kasza gryczana prażona 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana prażona

400 g
20,98 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 45 opinii
KUPIEC Kasza gryczana biała (4x100g) 400 g

KUPIEC

Kasza gryczana biała (4x100g)

400 g
22,23 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
10,72 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 68 opinii
KUPIEC Ryż parboiled (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store