Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Zestawy
FRISCO FRESH Zestaw do kiszenia
Zestaw do kiszenia FRISCO FRESH 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 119 opinii

FRISCO FRESH Zestaw do kiszenia

150 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena6,19 zł
41,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Zestaw do kiszenia ogórków (koper, chrzan, czosnek).

FRISCO FRESH Zestaw do kiszenia


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
119 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
12%
3
3%
2
3%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo swiezy. Trochę ca mało korzenia chrzanu
16.07.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Czosnek był spleśniały
13.08.2024
1
1
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzezen
29.07.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Przywiędły.
24.06.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeden produkt przyjechał spleśniały
19.06.2024
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
przydało by się więcej dużego kopru
18.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!!!!!
24.08.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Czosnek spleśniały, reszta bardzo dobra. Zawsze zastanawia mnie, jak ktoś może pakować takie g..... i nie zauważyć co pakuje. Jakość niestety spada.
16.08.2023
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zestaw mały, ale dobry!
16.08.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
14.08.2023
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten zestaw przyjechał do mnie w średnim stanie, był już oklapnięty i na drugi dzień nie nadawał się do użycia :(
12.08.2023
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygląd świeży
11.08.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Za dużo liści
08.08.2023
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry zestaw
01.10.2022
0
0
Józef
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok! Jakkolwiek ostatnio pęczek jakby mniejszy, z małą ilością kopru i chrzanu ..
30.07.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Zestaw świeży, pachnący, we właściwych proporcjach. Wszystko ok.
20.07.2022
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny skład
18.07.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogórki kiszę zawsze używając tych zestawów
16.07.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
maly kawaek chrzanu i nie bylo wisniowego listka
03.07.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo świeże
02.07.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222334300017
Cena za kg:
41,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
1222334300017

Produkty z kategorii Zestawy

4.7
z 119 opinii
FRISCO FRESH Zestaw do kiszenia 150 g

FRISCO FRESH

Zestaw do kiszenia

150 g
41,27 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
4.6
z 14 opinii
FRISCO FRESH Box Warzywny Mix 7.5 kg

FRISCO FRESH

Box Warzywny Mix

7.5 kg
8,00 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store