Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Owoce i galaretki w czekoladzie
SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie SOLIDARNOŚĆ 350g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 47 opinii

SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

350 g
SOLIDARNOŚĆ

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyborne, jedyne w swoim rodzaju, kandyzowane śliwki w kremie kakaowym, oblane deserową czekoladą, wytwarzane od pięćdziesięciu lat według tradycyjnej receptury.


SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1821.00 kJ
21.7%
Wartość energetyczna (kcal)
434.00 kcal
21.7%
Tłuszcz (g)
18.00 g
25.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
62.00 g
23.8%
w tym cukry (g)
60.00 g
66.7%
Białko (g)
3.60 g
7.2%
Sól (g)
0.04 g
0.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze cieszy. Czy w domu, czy na prezent.
06.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
04.05.2025
0
0
Viktoriia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ireneusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.01.2026
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
SOLIDARNOŚĆ
EAN:
5900189000516
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
350 g
Marka:
SOLIDARNOŚĆ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900189000516

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Zdrojowa 1 62-860 Opatówek Polska


Adres producenta

Colian sp. z o.o. ul. Zdrojowa 1 62-860 Opatówek Polska


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wyrób może zawierać pestki lub cząstki pestek.


Informacje producenta

Marka

Solidarność


Marka standaryzowana

MarkaSolidarność

Produkty z kategorii Owoce i galaretki w czekoladzie

5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 41 opinii

18% taniej

WAWEL Śliwki w czekoladzie 180 g

WAWEL

Śliwki w czekoladzie

180 g
111,06 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
24,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 63 opinii
TOFFIFEE Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 125 g

TOFFIFEE

Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

125 g
71,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.9
z 39 opinii
SOLIDARNOŚĆ Śliwka Nałęczowska w czekoladzie 190 g

SOLIDARNOŚĆ

Śliwka Nałęczowska w czekoladzie

190 g
122,05 zł/kg
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 9 opinii
COCOA Banany w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Banany w surowej czekoladzie BIO

70 g
264,14 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 12 opinii
COCOA Figi w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Figi w surowej czekoladzie BIO

70 g
264,14 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.7
z 7 opinii
COCOA Rodzynki w surowej czekoladzie BIO 70 g

COCOA

Rodzynki w surowej czekoladzie BIO

70 g
264,14 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
4.2
z 4 opinii
TOFFIFEE Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie 250 g

TOFFIFEE

Orzech laskowy w karmelu kremie orzechowym i czekoladzie

250 g
101,96 zł/kg
Cena25,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store