Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Egzotyczne
Marakuja
FRISCO FRESH Granadilla (Marakuja żołta)1szt.
Żółta marakuja grenadilla – Frisco fresh to bogate źródło witamin.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

FRISCO FRESH Granadilla (Marakuja żołta)1szt.

100 g
FRISCO FRESH
Kolumbia

Cena15,59 zł
155,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Granadilla (marakuja żółta) Frisco Fresh to owoc o nieco kwaśnym smaku. Posiada kleistą, galaretowatą konsystencję i aromatyczny, wyrazisty zapach. To doskonała, zdrowa alternatywa dla słodyczy. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi egzotycznych smaków.

Marakuja żółta Frisco Fresh poza smakiem, doceniana jest również z uwagi na swoje właściwości. To źródło cennych witamin i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego działania organizmu.

*Podana waga produktu jest orientacyjna 

Marakuja żółta Frisco Fresh posiada wiele potwierdzonych właściwości prozdrowotnych:

  • Obniża ciśnienie krwi
  • Ma pozytywny wpływ na pracę serca
  • Ma działanie rozkurczające w chorobach wewnętrznych (kolki, skurcze, bóle)

FRISCO FRESH Granadilla (Marakuja żołta)1szt.


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny owoc, ciekawy w smaku i wygladzie
01.05.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
28.01.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2025
0
0
Katarzyna Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2025
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
155,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
NATURE'S PRODUCE
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222574300013
Cena za kg:
155,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURE'S PRODUCE
EAN:
1222574300013

Produkty z kategorii Marakuja

4.8
z 344 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Marakuja świeża BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Marakuja świeża BIO (200g-300g)

~250 g
139,96 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 6 opinii
FRISCO FRESH Granadilla (Marakuja żołta)1szt. 100 g

FRISCO FRESH

Granadilla (Marakuja żołta)1szt.

100 g
155,90 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store