Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Alternatywa mięsa
FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone
Burger z brokułem i kalafiorem - Frosta to pyszny i szybki pomysł na obiad.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 30 opinii

FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
FROSTA

Cena promocyjna6,43 zł
32,15 zł/kg
6,99 zł
cena przed obniżką (8% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nasze wegetariańskie burgery przygotowujemy z warzyw uprawianych w słońcu, na polu, a nie w szklarniach. Doprawiliśmy je pietruszką siekaną i mrożoną zaraz po zbiorach.


Cechy

burgery roślinne

100% naturalnego smaku - bez wzmacniaczy smaku, bez barwników, bez aromatów


FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.09.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
622.00 kJ
7.4%
Wartość energetyczna (kcal)
148.00 kcal
7.4%
Tłuszcz (g)
5.50 g
7.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.80 g
4.0%
Węglowodany (g)
18.90 g
7.3%
w tym cukry (g)
1.90 g
2.1%
Białko (g)
4.50 g
9.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ przepyszne i mało kalorii! uwielbiam je
30.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.04.2026
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Allan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,15 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
FROSTA
EAN:
5900972007869
Cena za kg:
32,15 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
FROSTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900972007869

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Piekarnik: Rozgrzej piekarnik do temperatury 230°C. Zamrożone burgery ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). Piecz przez 15 minut (z włączonym termoobiegiem 14 minut).

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci zamrożonej):

Patelnia: Na średniej wielkości patelni rozgrzej 100 ml oleju. Zamrożone burgery smaż na średnim ogniu przez 8-10 minut, od czasu do czasu przewracając.


Przygotowanie i stosowanie

Jak podać nasze burgery? Przygotuj je w bułce lub podaj zamiast porcji warzyw czy mięsa.


Przechowywanie

Przechowując poniżej -18°C najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk z boku kartonika. Przechowywanie w domu: * (-6°C): 4 dni; ** (-12°C): 3 tygodnie; *** (-18°C): do daty minimalnej trwałości (patrz nadruk z boku kartonika). Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz, Polska


Pozostałe informacje

FSC - www.fsc.org, Mix, FSC C125136


Adres producenta

FRoSTA sp. z o.o., ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz, Polska Tel. 52 36 06 780, (8.00-15.00)


Informacje producenta

Marka

FRoSTA


Marka standaryzowana

MarkaFRoSTA

Logotypy stron trzecich

FSC


O marce

To jest dla nas ważne: Nasze roślinne burgery przygotowujemy z warzyw uprawianych w słońcu, na polu, a nie w szklarniach. Doprawiliśmy je pietruszką, którą siekamy i mrozimy zaraz po zbiorach. Nasze produkty nie zawierają żadnych barwników, aromatów ani wzmacniaczy smaku. 100% naturalnego smaku - tego się trzymamy! FRoSTA. Smaczna i prosta.

Produkty z kategorii Alternatywa mięsa

4.9
z 34 opinii

16% taniej

FROSTA Paluszki warzywne 300 g

FROSTA

Paluszki warzywne

300 g
30,20 zł/kg
Cena promocyjna9,06 zł
10,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2027
4.8
z 30 opinii
FROSTA Burgery z kalafiora i brokuła mrożone 200 g

FROSTA

Burgery z kalafiora i brokuła mrożone

200 g
32,15 zł/kg
Cena promocyjna6,43 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027

Produkty marki FROSTA

4.9
z 249 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne) 450 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone (opakowanie rodzinne)

450 g
39,98 zł/kg
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 325 opinii
FROSTA Steki rybne z fileta mrożone 250 g

FROSTA

Steki rybne z fileta mrożone

250 g
47,96 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
4.9
z 124 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 177 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 150 opinii
FROSTA Złote paluszki rybne z fileta mrożone 300 g

FROSTA

Złote paluszki rybne z fileta mrożone

300 g
40,43 zł/kg
Cena promocyjna12,13 zł
13,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
4.9
z 122 opinii
FROSTA Kurczak z kluseczkami mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z kluseczkami mrożony

450 g
27,58 zł/kg
Cena promocyjna12,41 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 246 opinii
FROSTA Szpinak siekany mrożony 450 g

FROSTA

Szpinak siekany mrożony

450 g
11,98 zł/kg
Cena promocyjna5,39 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
5.0
z 2 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer cheesery z edamerem (8szt) 200 g

FROSTA

Air Fryer cheesery z edamerem (8szt)

200 g
49,95 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
10,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-09-2027
Nowość
FROSTA Zupa ramen style z kurczakiem i makaronem 400 g

FROSTA

Zupa ramen style z kurczakiem i makaronem

400 g
34,47 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
4.9
z 79 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew 400 g

FROSTA

Warzywa do piekarnika ziemniaki cukinia marchew

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 152 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię klasyczne 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię klasyczne

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.9
z 115 opinii
FROSTA Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony 450 g

FROSTA

Kurczak z ryżem po meksykańsku mrożony

450 g
27,09 zł/kg
Cena promocyjna12,19 zł
13,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
4.8
z 40 opinii

16% taniej

FROSTA Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami 450 g

FROSTA

Tortellini w sosie pomidorowym z warzywami

450 g
24,42 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
4.9
z 109 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię ulubione 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię ulubione

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 85 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię wok mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię wok mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2027
4.0
z 2 opinii
Nowość
FROSTA Air Fryer mac&cheese z brokułem 350 g

FROSTA

Air Fryer mac&cheese z brokułem

350 g
33,40 zł/kg
Cena promocyjna11,69 zł
11,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store