Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Marchew, ziemniaki, rzodkiewka
Marchew
FRISCO FRESH Marchewki Mini 15 szt.
Marchewka Mini – Frisco fresh zawierają 10 razy więcej karotenu.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.2
z 6 opinii

FRISCO FRESH Marchewki Mini 15 szt.

200 g
FRISCO FRESH

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mini warzywa, popularne również jako baby warzywa to miniatury warzyw, wyhodowane ze specjalnych odmian nasion. Warzywa w gatunku baby często mają w sobie dużo więcej smaku niż odpowiedniki w dużych odmianach. Jednak ich największą zaletą jest rozmiar, przez co prezentują się na talerzu niepowtarzalnie.Mini marchewki zawierają nawet do 10 razy więcej karotenu niż ich konwencjonalne odpowiedniczki.

*Podana waga produktu jest orientacyjna 


FRISCO FRESH Marchewki Mini 15 szt.


Produkt wycofany
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wartości odżywcze
Wartość odżywcza (kJ)
188.00 kJ
2.2%
Wartość odżywcza (kcal)
45.00 kcal
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.2
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
0%
3
17%
2
17%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewki ok, ale cena to jednak kosmos
02.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko dojechało w doskonałym stanie, brawo za opakowanie. Idealna, dorodna i pełna soku, jak od rolnika. O tej porze jest najlepsza na surowo.
26.04.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewka marnie obrana
24.11.2021
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
NATURE'S PRODUCE
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222788300014
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURE'S PRODUCE
EAN:
1222788300014

Produkty z kategorii Marchew

4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 376 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.8
z 164 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana słupki 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana słupki

500 g
16,78 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 136 opinii
FRISCO FRESH Marchew obrana 500 g

FRISCO FRESH

Marchew obrana

500 g
12,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.6
z 73 opinii
FRISCO FRESH Marchew żółta (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Marchew żółta (400g-600g)

~500 g
18,98 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store